NAVRÁTIL Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pavlovice - Lipník B 6:0 (3:0) 24.03. 15:00 -
Lipník B - Pavlovice 5:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Radslavice - Říkovice 6:3 (3:0) 04.11. 14:00 -
Potštát - Brodek B 5:1 (4:0) 21.10. 14:30 -
SK Bochoř - Radslavice 3:5 (1:2) 15.10. 14:30 -
Lobodice - Jezernice 10:2 (3:0) 08.10. 15:00 -
Lověšice - Černotín 1:10 (1:2) 01.10. 15:00 -
Soběchleby - D.Hranice 0:7 (0:4) 24.09. 10:00 -
Lipník B - Horní Nětčice 4:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Čekyně - Lověšice 0:2 (0:1) 01.09. 17:00 -
Vlkoš - Pavlovice 2:0 (1:0) 27.08. 15:00 -
Potštát - Kozlovice 4:3 (4:1) 26.08. 16:30 -
Křenovice - Stará Ves 6:2 (2:2) 20.08. 15:00 -
Radslavice - SK Bochoř 1:5 (1:2) 17.06. 15:00 -
Křenovice - Černotín 2:5 (0:4) 11.06. 17:00 -
Lobodice - Kozlovice 3:4p. (1:2) 04.06. 17:00 -
Brodek B - Soběchleby 11:0 (8:0) 03.06. 17:00 -
Bezměrov - Lobodice 4:3 (3:0) 14.05. 16:30 -
Polkovice - Hor. Moštěnice B 2:1p. (1:1) 13.05. 16:30 -
Lobodice - D.Hranice 3:4p. (1:3) 09.04. 15:30 -
Tovačov B - Černotín 1:2 (0:2) 08.04. 15:30 -
Polkovice - Křenovice 3:2p. (1:0) 29.10. 14:30 -
Jezernice - Lobodice 2:4 (0:2) 28.10. 13:30 -
Bezměrov - Černotín 7:3 (2:2) 23.10. 14:30 -
Soběchleby - Brodek B 1:5 (1:2) 23.10. 10:00 -
Tovačov B - Stará Ves 4:2 (4:0) 22.10. 14:30 -
D.Hranice - Hor. Moštěnice B 1:0 (0:0) 15.10. 14:30 -
Radslavice - Říkovice 1:2 (1:1) 01.10. 15:00 -
Bezměrov - Jezernice 7:0 (5:0) 25.09. 15:30 -
Brodek B - Horní Nětčice 2:4 (2:3) 10.09. 16:00 -
Lobodice - Černotín 2:3 (0:1) 04.09. 16:00 -
Bezměrov - Polkovice 6:3 (3:0) 21.08. 16:30 -
SK Bochoř - Radslavice 3:1 (3:0) 14.08. 15:00 -
Stará Ves - Hor. Moštěnice B 2:7 (1:6) 13.08. 17:00 -
Horní Nětčice - Skalička 7:1 (2:1) 18.06. 17:00 -
Čekyně - Lipník B 4:1 (2:1) 11.06. 17:00 -
Říkovice - Polkovice 2:1 (2:0) 05.06. 17:00 -
Tovačov B - Brodek B 4:8 (1:3) 28.05. 17:00 -
Křenovice - Hor. Moštěnice B 3:4p. (2:0) 15.05. 15:00 -
Stará Ves - Hustopeče 0:8 (0:5) 30.04. 16:30 -
Polkovice - Brodek B 0:9 (0:3) 09.04. 15:30 -
Tovačov B - D.Hranice 2:6 (0:2) 18.09. 15:30 -
Říkovice - SK Bochoř 1:4 (0:3) 05.09. 16:00 -
Tovačov B - Polkovice 4:3 (1:2) 14.08. 17:00 -
Lobodice - Křenovice 5:1 (0:0) 04.10. 15:00 -
Soběchleby - Stará Ves 2:3 (1:2) 27.09. 10:00 -
Potštát - Opatovice B 5:1 (2:1) 12.09. 10:00 -
Lověšice - Pavlovice 2:1p. (1:0) 29.08. 16:30 -
Domaželice - Čekyně 3:1 (2:0) 23.08. 10:00 -
Hlubočky B - Sokol Bouzov 5:3 (1:1) 09.11. 14:00