KUČERA Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Př.Kopanina - Uhříněves 5:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
ČAFC - Motorlet B 5:1 (3:0) 09.03. 10:30 -
D. Počernice - Hostivař 1:0 (0:0) 11.11. 10:30 -
Př.Kopanina B - Kbely 1:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
Libuš - Cholupice 2:1 (1:1) 04.11. 10:15 -
Střešovice - Vyšehrad 2:3 (1:2) 28.10. 14:30 -
Tempo - Zličín 1:3 (1:1) 07.10. 16:00 -
Vyšehrad - Braník 4:2 (1:1) 24.09. 14:00 -
Královice - Slavoj Podolí 2:2 (2:1) 16.09. 10:30 -
Točná - Smíchov B 0:6 (0:3) 03.09. 17:00 -
Slavoj Podolí - Vyšehrad 1:5 (1:1) 19.08. 10:15 -
Braník - Královice 1:1 (0:0) 12.08. 10:15 -
Uhříněves - Slavoj Podolí 0:0 (0:0) 17.06. 10:30 -
Královice - Zličín 3:0 (3:0) 10.06. 10:30 -
Motorlet B - Vyšehrad 2:2 (1:1) 21.05. 17:00 -
Třeboradice - Chabry 3:2 (2:1) 13.05. 10:30 -
Dukla JM - Slavoj Podolí 3:0 (1:0) 06.05. 10:30 -
Zličín - Motorlet B 1:1 (1:1) 22.04. 10:30 -
Tempo - Př.Kopanina 1:3 (0:1) 01.04. 16:30 -
Dukla JM - Vyšehrad 4:0 (2:0) 11.03. 10:30 -
Uhříněves - Tempo 0:3 (0:1) 12.11. 10:30 -
Hostivař - Vyšehrad 3:0 (2:0) 28.10. 10:30 -
Žižkov B - Motorlet B 2:1 (1:1) 15.10. 14:00 -
Junior - Chodov 7:2 (3:2) 02.10. 16:00 -
ČAFC - Př.Kopanina 3:5 (2:1) 25.09. 16:30 -
Olympia - Motorlet B 5:2 (3:0) 07.09. 17:30 -
Slivenec - Řeporyje 2:2 (0:0) 21.08. 17:00 -
Kolovraty - Tempo 7:7 (3:5) 20.08. 10:15 -
Slavoj Podolí - Uhříněves 1:0 (1:0) 06.08. 10:15 -
Uhříněves - D. Počernice 8:0 (3:0) 18.06. 10:30 -
Dukla JM - Královice 6:0 (1:0) 11.06. 10:30 -
Újezd - Újezd n. Lesy 3:0 (2:0) 28.05. 10:15 -
Kolovraty - Hostivař 2:2 (2:0) 07.05. 10:15 -
Žižkov B - Olympia 1:0 (0:0) 10.04. 17:00 -
Újezd B - ČAFC B 5:1 (2:1) 09.04. 14:00 -
Třeboradice - Slavoj Podolí 1:1 (0:1) 27.03. 15:00 -
Dukla JM - Olympia 4:2 (1:1) 06.11. 10:30 -
Vyšehrad B - Třeboradice 3:1 (2:0) 30.10. 14:30 -
Aritma B - 1999 Praha 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Újezd n. Lesy - Žižkov B 1:0 (1:0) 23.10. 15:00 -
Nebušice - Řeporyje 7:1 (5:1) 16.10. 15:30 -
Motorlet B - Újezd 0:2 (0:2) 02.10. 10:15 -
Hostivice - Zbuzany B 2:5 (0:3) 25.09. 16:30 -
Kolovraty - Královice 1:0 (1:0) 18.09. 10:15 -
Újezd - Zličín 1:0 (1:0) 04.09. 10:15 -
Třeboradice - Př.Kopanina 3:7 (2:3) 22.08. 17:00 -
Královice - Žižkov B 3:3 (2:2) 14.08. 10:15 -
Modřany - Př.Kopanina B 2:1 (1:1) 08.08. 18:00 -
Kolovraty - Motorlet B 1:6 (1:2) 31.07. 10:15 -
Př.Kopanina - Kolovraty 2:3 (0:1) 03.10. 16:00