TORÁČ Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chlumín - Nelahozeves 0:3 (0:1) 17.09. 13:30 -
Vojkovice - Tuhaň 2:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Kly - Ovčáry 6:3 (2:3) 21.05. 17:00 -
Nebužely - Roma Mělník 1:2 (1:2) 14.05. 17:00 -
Kostelec - Vysoká 1:1 (1:1) 13.05. 17:00 -
Mšeno - Vraňany 6:0 (2:0) 29.04. 17:00 -
Chvatěruby - Sazená 7:0 (2:0) 26.04. 17:00 -
Roma Mělník - Lužec B 4:0 (1:0) 16.04. 13:30 -
Ovčáry - Mlékojedy 1:0 (0:0) 15.04. 17:00 -
Vraňany - Borek 1:3 (0:0) 08.04. 13:30 -
Kralupy B - EMĚ Mělník 7:0 (3:0) 26.03. 15:00 -
Sazená - Úžice 5:1 (3:0) 25.03. 10:15 -
Dřísy - Borek B 3:3 (2:2) 13.11. 14:00 -
Hořín - Cítov 7:1 (3:0) 29.10. 10:15 -
Chlumín - Sazená 3:2 (1:2) 28.09. 13:30 -
Horní Beřkovice - Obříství 1:4 (1:3) 03.09. 17:00 -
Kralupy B - Kly 1:2 (0:0) 21.08. 17:00 -
Čečelice - Kostelec 1:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Mlékojedy - Obříství B 6:0 (1:0) 18.06. 10:15 -
Kly - PTZ 7:2 (3:2) 05.06. 17:00 -
Dolany - Liběchov 6:1 (2:0) 29.05. 17:00 -
Tišice - Kostelec 3:4 (2:0) 15.05. 17:00 -
Vysoká - Pšovka B 3:2p. (0:2) 14.05. 17:00 -
Dřísy - Byšice B 7:3 (4:2) 01.05. 17:00 -
Lobkovice - PTZ 6:0 (4:0) 30.04. 17:00 -
Sazená - Kralupy B 0:6 (0:2) 23.04. 10:15 -
Ledčice - Postřižín 2:1 (2:0) 09.04. 16:30 -
Obříství - Pšovka B 2:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Cítov - Kly 5:2 (1:1) 13.11. 14:00 -
Horní Beřkovice - Libiš B 0:1p. (0:0) 06.11. 14:00 -
Postřižín - Dřínov 0:2 (0:1) 28.09. 16:30 -
Kralupy B - Jeviněves 3:0 (1:0) 26.09. 16:30 -
Chvatěruby - Kralupy B 0:2 (0:2) 18.09. 15:00 -
Mlékojedy - Mšeno B 4:1 (0:1) 12.09. 10:15 -
Spomyšl - Dřísy 4:3 (3:3) 05.09. 17:00 -
Horní Beřkovice - Tišice 3:4p. (2:1) 04.09. 17:00 -
Mlékojedy - Všetaty/Čečelice 3:2 (0:2) 29.08. 10:15 -
Dolany B - Chlumín 5:3 (2:3) 15.08. 17:00 -
Mlékojedy - Nebužely 4:1 (0:0) 15.08. 10:15 -
Zálezlice - Řepín 3:0 (1:0) 20.09. 16:30 -
Vojkovice - Horní Beřkovice 0:4 (0:1) 19.09. 16:30 -
Hořín - Jeviněves 5:6 (3:3) 05.09. 10:15 -
Ovčáry - Lobkovice 1:2p. (0:1) 29.08. 17:00 -
Roma Mělník - Byšice B 5:1 (2:1) 23.11. 13:00 -
Obříství - Počaply 2:1 (1:1) 16.11. 13:30 -
Hořín - Kly 4:1 (2:0) 09.11. 10:15 -
Čechie Kralupy - Spomyšl 4:0 (1:0) 03.11. 14:00 -
Obříství B - Mšeno B 3:1 (1:0) 03.11. 11:00 -
Obříství - Všestudy 2:0 (1:0) 02.11. 14:00 -
Mlékojedy - Dolní Beřkovice B 1:4 (0:2) 27.10. 10:15