ILLE Viktor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Voděrady - Svitávka 0:6 (0:1) 29.10. 14:00 -
Jesenec - Brodek B 4:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Jevíčko - Němčice 10:0 (4:0) 21.10. 14:30 -
Koclířov - Sebranice 3:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Městečko Trnávka - Sebranice 1:2 (0:2) 08.10. 15:00 -
Vavřinec - Kotvrdovice 2:1 (1:1) 01.10. 15:30 -
Opatov - Boršov 6:0 (1:0) 23.09. 16:00 -
Městečko Trnávka - Borová/Telecí 1:4 (0:1) 17.06. 17:00 -
Opatov - Mladějov 3:2 (1:1) 10.06. 17:00 -
Borová/Telecí - Opatov 1:4 (1:3) 20.05. 17:00 -
Sebranice - Velké Opatovice B 6:1 (1:0) 13.05. 17:00 -
Určice B - Vyšovice 9:0 (6:0) 07.05. 16:30 -
Radiměř - Němčice 1:3 (1:3) 29.04. 16:30 -
Čistá - Němčice 1:2 (1:1) 22.04. 16:30 -
Vendolí - Linhartice 2:1 (0:1) 08.04. 16:00 -
Třebařov - Čistá 1:0 (0:0) 01.04. 16:00 -
Velké Opatovice B - Třebařov 0:3 (0:1) 25.03. 15:00 -
Třebařov - Koclířov 7:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Sebranice - Třebařov 2:3 (1:1) 22.10. 14:30 -
Koclířov - Vendolí 0:6 (0:6) 28.09. 15:30 -
Kladky - Brodek B 8:0 (4:0) 25.09. 15:30 -
Velké Opatovice B - Čistá 2:2 (0:2) 24.09. 15:30 -
Linhartice - Čistá 2:1 (1:1) 11.09. 16:00 -
Opatov - H. Újezd 1:0 (1:0) 18.06. 17:00 -
Loučka - Hradec 3:2 (1:1) 04.06. 17:00 -
Borová/Telecí - Boršov 4:3 (2:2) 21.05. 16:30 -
Ptení - Dobromilice 0:8 (0:3) 08.05. 16:30 -
Čistá - Městečko Trnávka 3:5 (1:4) 23.04. 16:00 -
Koclířov - Sebranice 3:2 (2:2) 26.03. 15:00 -
Třebařov - Čistá 0:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Janov - Morašice 0:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
Linhartice - Loučka 0:4 (0:3) 24.10. 14:30 -
Protivanov B - Zdětín 1:0p. (0:0) 10.10. 15:00 -
Morašice - Linhartice 0:0 (0:0) 09.10. 14:00 -
Městečko Trnávka - Čistá 3:0 (2:0) 26.09. 15:30 -
St.Město - Polička B 2:1 (2:1) 25.09. 15:30 -
Třebařov - Koclířov 6:1 (2:0) 18.09. 15:30 -
Jevíčko - Linhartice 2:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Brodek B - Sokol Vilémov 2:3 (1:1) 05.09. 16:00 -
Městečko Trnávka - St.Město 0:0 (0:0) 29.08. 16:00 -
Borová/Telecí - D. Újezd B 2:2 (2:0) 21.08. 17:00 -
Letovice B - Velké Opatovice B 3:1 (2:0) 27.09. 15:30 -
Vendolí - Koclířov 4:2 (1:1) 26.09. 15:30 -
Borová/Telecí - Loučka 3:2 (3:0) 19.09. 16:00 -
Vranová - Voděrady 0:0 (0:0) 13.09. 16:00 -
Lichkov - Žamberk B 1:2p. (0:1) 05.09. 16:00 -
Třebařov - Moravská Třebová C 2:1 (0:1) 29.08. 17:00 -
Velké Opatovice - Ráječko B 2:4 (1:2) 23.08. 17:00 -
Vrahovice - Vicov 1:0p. (0:0) 08.08. 17:00 -
Boršov - H. Újezd 1:1 (1:0) 02.11. 13:30