BURZA Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žirov - Božejov 3:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
H. Cerekev B - Častrov 5:2 (3:1) 15.10. 15:00 -
Vyskytná - Plačkov 0:2 (0:2) 14.10. 15:00 -
Horní Ves - Rohozná 5:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Božejov - Košetice B 4:3 (2:3) 01.10. 15:00 -
Obrataň - Speřice B 2:6 (1:1) 30.09. 15:00 -
Budíkov - Vyskytná 3:2 (2:0) 24.09. 15:00 -
Senožaty - Č. Řečice B 6:2 (4:1) 23.09. 13:00 -
Želiv - Košetice B 2:2 (2:2) 17.09. 15:00 -
H. Cerekev B - Senožaty 6:1 (3:1) 16.09. 15:30 -
Pacov B - Žirovnice B 1:3 (0:1) 10.09. 16:00 -
Rohozná - H. Cerekev B 3:3 (1:3) 09.09. 16:00 -
Mnich - Rohozná 1:1 (0:1) 03.09. 15:00 -
Černovice - Speřice B 0:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Batelov B - Smrčná 1:2 (1:2) 27.08. 16:30 -
Horní Ves - Budíkov 2:4 (1:2) 10.06. 16:30 -
Počátky - H. Cerekev B 0:2 (0:1) 10.06. 14:00 -
Ústrašín - Č. Řečice 6:5 (3:2) 03.06. 16:30 -
Lukavec - AFC C 5:10 (3:5) 28.05. 15:00 -
Budíkov - Lukavec 3:1 (2:1) 21.05. 15:00 -
Pacov B - Č. Řečice 3:8 (3:2) 20.05. 16:30 -
Hořepník - Božejov 2:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
Černovice B - Božejov 2:4 (1:2) 02.04. 15:30 -
Ústrašín - Čejov 0:2 (0:1) 01.04. 15:30 -
Černovice B - Hořepník 1:2 (1:0) 06.11. 14:00 -
Budíkov - Božejov 4:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Kamenice B - Jiřice 2:1 (0:0) 29.10. 10:00 -
Hořepník - Budíkov 4:3 (4:2) 22.10. 14:30 -
Kamenice B - Obrataň 5:2 (4:1) 16.10. 14:30 -
Dol. Město - Šlapanov 4:2 (1:1) 02.10. 15:00 -
Černovice - Č. Řečice 5:3 (3:3) 01.10. 15:00 -
Růžená - Kostelec B 3:2 (2:0) 25.09. 15:30 -
Žirovnice B - Ústrašín 2:1 (1:1) 17.09. 15:30 -
Ústrašín - Jiřice 1:4 (0:3) 10.09. 16:00 -
Budíkov - AFC C 2:2 (1:0) 04.09. 15:00 -
Senožaty - Častrov 0:5 (0:3) 27.08. 16:30 -
Božejov - Černovice B 2:6 (1:2) 21.08. 15:00 -
Plačkov - N. Cerekev 4:0 (1:0) 13.08. 16:30 -
N. Cerekev - Želiv 1:3 (0:1) 19.06. 16:30 -
Černovice B - Košetice B 1:1 (0:1) 08.06. 18:00 -
Maraton C - H. Cerekev B 15:0 (9:0) 04.06. 16:30 -
Častrov - Vyskytná 4:6 (1:4) 29.05. 16:30 -
H. Cerekev - Obrataň 5:1 (2:1) 28.05. 16:30 -
Mnich - Maraton C 1:5 (1:2) 22.05. 15:00 -
H. Cerekev B - Třešť C 7:4 (3:3) 15.05. 16:30 -
Ústrašín - Kamenice B 1:4 (0:2) 14.05. 13:30 -
Plačkov - Želiv 1:5 (0:4) 07.05. 16:30 -
Č. Řečice - Kamenice B 3:2 (1:1) 01.05. 15:00 -
Rohozná - Třešť C 0:5 (0:2) 30.04. 16:30 -
Horní Ves - N. Cerekev 2:2 (2:1) 23.04. 16:00