KŘÍŽ Ivo
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Brtnice - Rantířov 2:4 (2:2) 28.09. 15:30 -
Nadějov - V. Jeníkov 9:0 (6:0) 27.09. 15:30 -
Puklice - Cejle 2:3 (1:2) 26.09. 15:00 -
Mrákotín - Smrčná 5:2 (3:0) 13.09. 16:00 -
Telč C - Cejle B 11:1 kont. (11:1) 12.09. 16:00 -
Stonařov B - Ždírec 3:3 (2:2) 06.09. 16:00 -
Bítovčice - Cejle 0:7 (0:2) 05.09. 15:00 -
Nadějov - Dobronín B 9:0 (5:0) 23.08. 16:30 -
Brtnice - Luka B 1:3 (0:2) 07.08. 17:00 -
St. Říše B - Rantířov 6:3 (4:2) 09.11. 13:30 -
Bítovčice - Kněžice 0:3 (0:1) 02.11. 10:30 -
Třešť B - St. Říše B 2:4 (1:3) 26.10. 14:30 -
Cejle B - Mrákotín 0:5 (0:1) 20.10. 14:30 -
Kozlov - Stonařov B 2:3 (0:1) 13.10. 15:00 -
Dobronín B - Pavlov 7:3 (2:3) 12.10. 15:00 -
Brzkov - St. Říše C 3:1 (3:1) 06.10. 14:00 -
Kněžice - Třešť B 4:1 (0:0) 29.09. 15:30 -
Bítovčice - Puklice 4:4 (3:2) 22.09. 10:30 -
Hodice - Střížov 3:0 (0:0) 21.09. 13:30 -
Brtnice - Rantířov 1:6 (0:4) 14.09. 15:00 -
Smrčná - Střížov 1:1 (0:0) 08.09. 14:00 -
Rantířov - Ždírec 8:0 (3:0) 07.09. 16:00 -
Nadějov - Puklice 2:6 (1:6) 25.08. 16:30 -
Luka B - Cejle 1:2 (0:2) 24.08. 16:30 -
Černíč B - Telč B 1:3 (1:2) 18.08. 15:00 -
V. Jeníkov - Rantířov B 3:1 (0:0) 17.08. 16:30 -
Puklice B - Kamenice 4:1 (3:1) 10.08. 15:00 -
Rantířov B - Kozlov 3:3 (1:2) 20.05. 16:30 -
Mrákotín - Telč C 2:6 (0:1) 19.05. 16:30 -
Č. Hrádek - Bítovčice 1:3 (1:1) 13.05. 15:00 -
Puklice - Stonařov 0:3 (0:2) 12.05. 16:30 -
Telč B - Roma 2:3 (0:2) 06.05. 16:30 -
Stonařov - Luka B 6:0 (2:0) 05.05. 16:30 -
Jamné - Kozlov 2:0 (1:0) 04.05. 17:30 -
Brtnice - Rantířov B 1:2 (1:1) 28.04. 15:00 -
Kněžice - Luka B 3:0 (2:0) 15.04. 15:30 -
Stonařov B - Bítovčice 1:6 (1:2) 14.04. 15:30 -
Růžená - Cejle B 3:2 (1:1) 08.04. 15:30 -
Batelov - Rantířov B 2:0 (0:0) 31.03. 15:30 -
Pavlov - Hodice 7:0 (3:0) 24.09. 15:30 -
Stonařov B - Dušejov 1:4 (0:2) 17.09. 10:30 -
Cejle B - Pavlov 4:4 (0:4) 16.09. 15:30 -
Častrov - Jiřice B 1:4 (0:3) 03.09. 16:00 -
Telč C - Bítovčice B 8:0 (6:0) 02.09. 16:00 -
Batelov - St. Říše B 3:0 (0:0) 27.08. 16:30 -
Blatnice - Jemnicko B 4:1 (2:0) 26.08. 16:30 -
Puklice - Kněžice 5:2 (3:0) 13.08. 16:30 -
V. Jeníkov - Hybrálec 1:3 (0:1) 12.08. 16:30 -
Stonařov B - Hodice 7:0 (4:0) 18.06. 17:30 -
Ant. Důl - Stonařov 2:2 (2:1) 17.06. 16:30