OBRANEC Dušan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Plačkov - Lukavec 0:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Speřice B - AFC C 2:2 (1:0) 21.10. 12:00 -
Jiřice - H. Cerekev 3:2 (3:1) 14.10. 15:00 -
Obrataň - Hořepník 0:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Vyskytná - N. Cerekev 5:5 (2:3) 30.09. 15:00 -
Mnich - Horní Ves 3:0 (3:0) 16.09. 13:00 -
Speřice B - Čejov 6:1 (3:1) 09.09. 13:30 -
Božejov - Vyskytná 1:6 (0:3) 03.09. 15:00 -
H. Cerekev - Černovice 7:0 (3:0) 26.08. 16:30 -
Obrataň - Jiřice 2:0 (0:0) 19.08. 15:00 -
Pacov B - H. Cerekev 5:1 (3:0) 04.06. 16:30 -
Častrov - H. Cerekev B 1:3 (1:0) 28.05. 16:30 -
Čejov - Speřice B 1:3 (0:0) 28.05. 13:30 -
Speřice B - H. Cerekev 2:1 (1:0) 21.05. 14:00 -
Želiv - Budíkov 1:5 (0:2) 14.05. 15:00 -
Žirovnice B - Pacov B 3:1 (2:1) 23.04. 16:00 -
Dol. Město - Maleč 2:2 (0:2) 22.04. 16:00 -
AFC C - Budíkov 3:5 (1:3) 15.04. 17:30 -
Černovice - Pacov B 4:3 (1:3) 08.04. 15:30 -
Budíkov - Žirov 3:2 (3:2) 02.04. 15:00 -
H. Cerekev - Pacov B 3:0 (2:0) 25.03. 17:30 -
Speřice B - Čejov 6:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Maraton C - Želiv 7:2 (3:0) 23.10. 15:00 -
Rozsochatec B - G. Jeníkov 2:6 (0:4) 22.10. 14:30 -
Žirov - Hořepník 1:4 (1:0) 15.10. 15:00 -
H. Cerekev - Speřice B 6:4 (3:3) 09.10. 15:00 -
Č. Řečice B - Mnich 2:2 (2:2) 02.10. 15:00 -
Rohozná - Vyskytná 2:5 (1:2) 01.10. 14:00 -
Pacov B - Speřice B 1:6 (1:2) 28.09. 15:00 -
Obrataň - Černovice 5:3 (2:1) 24.09. 15:30 -
Budíkov - Maraton C 1:5 (0:2) 18.09. 15:00 -
H. Cerekev - Černovice 7:2 (4:1) 11.09. 16:00 -
Černovice B - Budíkov 2:4 (2:2) 10.09. 16:00 -
Želiv - Hořepník 0:4 (0:2) 28.08. 16:30 -
Budíkov - Košetice B 3:4 (1:2) 14.08. 15:00 -
Hořepník - Čejov 2:0 (0:0) 18.06. 16:30 -
Dačice B - Třebětice B 1:0 (0:0) 12.06. 15:00 -
Plačkov - Horní Ves 6:1 (4:1) 04.06. 16:30 -
Černovice - Maraton B 1:5 (0:3) 22.05. 16:00 -
Pacov B - Žirovnice B 7:3 (4:2) 21.05. 16:30 -
Želiv - Božejov 2:4 (2:1) 15.05. 15:00 -
N. Cerekev - Plačkov 0:5 (0:3) 15.05. 11:00 -
Lučice B - Libice 4:3 (1:1) 08.05. 16:30 -
Jiřice - Ústrašín 7:1 (2:0) 07.05. 16:30 -
Žirov - Božejov 0:0 (0:0) 30.04. 15:00 -
Vyskytná - Č. Řečice B 6:3 (3:2) 27.04. 17:00 -
Třešť C - Maraton C 1:4 (0:2) 24.04. 16:00 -
Černovice - Žirovnice B 2:1 (0:0) 23.04. 16:00 -
Obrataň - Kamenice B 2:4 (1:2) 22.04. 17:00 -
AFC C - Plačkov 7:0 (5:0) 16.04. 16:00