AUGUSTIN Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sokol Bouzov - Nová Hradečná 1:3 (1:2) 02.09. 14:30 -
Střelice - Sokol Pňovice 3:0 (1:0) 26.08. 15:00 -
Sokol Vilémov - Sokol Odrlice 0:3 (0:1) 18.08. 15:00 -
Štěpánov - Sokol Luká 3:2p. (2:0) 12.08. 17:00 -
Nová Hradečná - Sokol Mladeč 3:2p. (0:0) 05.08. 16:30 -
Sokol Hnojice - Mor. Huzová 6:2 (5:0) 10.06. 17:00 -
Štěpánov - Velký Týnec 0:9 (0:2) 09.06. 17:00 -
Mladějovice - Dalov 2:3p. (1:2) 03.06. 17:00 -
1.FC Olešnice - Blatec 5:1 (2:1) 02.06. 15:30 -
Sokol Bouzov - Drahlov 8:1 (3:1) 27.05. 14:30 -
Střelice - Drahlov 11:0 (4:0) 20.05. 15:00 -
Střeň - Sokol Hnojice 2:5 (1:4) 06.05. 15:00 -
Náklo - Nedvězí 1:0 (1:0) 05.05. 16:30 -
Sokol Vilémov - Sokol Luká 1:4 (0:3) 29.04. 16:00 -
Sokol Bouzov - Chválkovice B 5:0 (2:0) 28.04. 16:00 -
Střelice - Nová Hradečná 6:2 (3:2) 22.04. 15:00 -
Šternberk C - Sokol Luká 3:5 (2:1) 21.04. 14:00 -
Příkazy - Přáslavice 0:2 (0:0) 04.06. 16:30 -
Dalov - Huzová 3:2p. (0:0) 08.05. 15:00 -
Mor. Huzová - Sokol Luká 4:0 (1:0) 07.05. 16:30 -
Nová Hradečná - Velký Újezd 1:3 (0:0) 01.05. 16:30 -
Šternberk C - Sokol Pňovice 0:2 (0:1) 30.04. 14:00 -
Příkazy B - Sokol Luká 0:1 (0:0) 24.04. 16:00 -
Červenka - Dl.Loučka 3:2 (2:1) 23.04. 16:00 -
Sokol Vilémov - Sokol Odrlice 4:1 (1:1) 17.04. 15:00 -
1.FC Olešnice - Sokol Pňovice 4:1 (2:1) 16.04. 16:00 -
Náměšť B - Nová Hradečná 3:2 (2:0) 12.04. 10:30 -
Drahanovice - Sokol Bouzov 5:2 (3:0) 10.04. 15:30 -
Střelice - Šternberk B 3:1 (2:0) 03.04. 15:30 -
SK Grygov - Hodolany 0:2 (0:1) 02.04. 15:30 -
Slavonín B - Drahlov B 7:1 (2:0) 27.03. 15:30 -
Nedvězí - SK Králová 5:1 (2:1) 26.03. 15:30 -
SK Grygov - Tršice 1:2p. (1:1) 07.11. 13:30 -
Majetín - Náměšť B 4:0 (2:0) 01.11. 14:00 -
1.FC Olešnice - Příkazy B 1:2 (0:1) 31.10. 14:00 -
Sokol Bouzov - Bohuňovice B 5:2 (5:0) 25.10. 14:30 -
Mor. Huzová - Štarnov 3:4p. (1:1) 24.10. 14:30 -
Velký Újezd - Nedvězí 1:0 (1:0) 18.10. 15:00 -
Příkazy - Šternberk B 4:1 (2:0) 17.10. 15:00 -
Nedvězí - SK Sokol Těšetice 7:2 (0:0) 10.10. 15:00 -
Přáslavice - Červenka 1:4 (1:2) 03.10. 15:30 -
Střelice - Velký Týnec 2:3p. (1:1) 27.09. 16:00 -
Šternberk B - Dl.Loučka 7:0 (3:0) 20.09. 16:00 -
Slavonín B - Sokol Jívová 3:1 (0:0) 19.09. 16:00 -
Střeň - 1.FC Olešnice 0:4 (0:4) 13.09. 15:00 -
Sokol Pňovice - 1.FC Olešnice 1:2 (0:2) 06.09. 16:30 -
Červenka - Kožušany 3:2 (3:0) 05.09. 16:30 -
Mladějovice - Sokol Odrlice 6:1 (3:0) 29.08. 16:30 -
Drahanovice - Sokol Mladeč 5:0 (2:0) 23.08. 15:30 -
Štarnov - 1.FC Olešnice 3:4 (1:2) 22.08. 16:30