BICAN Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Osek B - Tlustice B 0:8 (0:2) 02.11. 11:00 -
Zdejcina - Tetín B 2:1 (1:1) 27.10. 11:30 -
Vižina - Chrustenice 5:4 (0:1) 19.10. 12:30 -
Běštín - Chaloupky 0:2 (0:1) 06.10. 13:00 -
Zaječov B - Osek B 1:0 (1:0) 29.09. 13:00 -
Všeradice - Hýskov 2:2 (2:0) 28.09. 16:00 -
Újezd B - Drozdov B 1:1 (0:0) 15.09. 13:30 -
Libomyšl - Lochovice 2:3 (1:2) 14.09. 13:30 -
Zaječov B - Tlustice B 4:2 (1:1) 01.09. 14:00 -
Osov - Vižina 3:0 (0:0) 31.08. 14:00 -
Újezd B - Rpety 1:4 (0:3) 26.05. 14:00 -
Drozdov B - Zaječov B 2:2 (2:1) 19.05. 14:00 -
Vižina - Tmaň 2:8 (1:4) 18.05. 14:00 -
Tlustice B - Stašov B 10:0 (6:0) 05.05. 14:00 -
Tetín B - Osov 2:1 (1:0) 14.04. 13:30 -
Tlustice B - Drozdov B 2:2 (0:1) 07.04. 13:30 -
Zaječov - Zadní Třebaň 5:0 (4:0) 06.04. 16:30 -
Zdice B - Chrustenice 7:1 (2:1) 23.03. 12:00 -
Újezd B - Drozdov B 3:3 (2:1) 04.11. 11:00 -
Běštín - Praskolesy 0:4 (0:1) 14.10. 12:30 -
Zaječov B - Chaloupky 3:4 (1:1) 07.10. 13:00 -
Lochovice - Újezd B 7:0 (5:0) 06.10. 13:00 -
Drozdov B - Osek B 4:0 (1:0) 30.09. 13:00 -
Srbsko - Vysoký Újezd 3:1 (2:0) 23.09. 13:30 -
Rpety - Stašov B 6:1 (2:1) 16.09. 13:30 -
Cerhovice B - Nižbor 1:2 (1:1) 15.09. 16:30 -
Drozdov B - Chaloupky 0:9 (0:4) 26.08. 14:00 -
Hostomice - Hudlice 0:1 (0:0) 25.08. 13:30 -
Zaječov B - Rpety 1:2 (1:1) 10.06. 17:00 -
Zdice B - Tetín B 5:3 (3:1) 09.06. 17:00 -
Újezd - Drozdov B 4:1 (2:0) 03.06. 17:00 -
Libomyšl - Chaloupky 4:3 (2:1) 26.05. 17:00 -
Zaječov - Hudlice 3:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Srbsko - Zdejcina 2:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
Vižina - Tetín B 1:1 (0:1) 12.05. 14:00 -
Běštín - Neumětely B 3:0 (1:0) 29.04. 14:00 -
Zdice B - Chyňava B 5:0 (3:0) 21.04. 17:00 -
Drozdov B - Osek B 2:1 (2:0) 15.04. 14:00 -
Zaječov B - Újezd 1:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
Žebrák - Loděnice B 4:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Chrustenice - Chyňava B 1:4 (1:2) 18.11. 13:30 -
Neumětely B - Osov 0:2 (0:1) 12.11. 14:00 -
Hostomice B - Osek B 3:1 (1:0) 11.11. 13:30 -
Vižina - Vysoký Újezd 2:1 (2:1) 04.11. 11:00 -
Běštín - Podluhy 0:2 (0:1) 29.10. 14:00 -
Všeradice - Hudlice 4:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Stašov B - Hostomice B 1:3 (0:2) 22.10. 10:15 -
Zaječov B - Tlustice B 6:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Zdice B - Zadní Třebaň 3:2 (1:1) 14.10. 15:30 -
Chyňava B - Zdejcina 2:3 (1:1) 08.10. 16:00