REZEK Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Janovice - Týnec 2:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Neveklov - Ostředek 1:2 (0:2) 23.03. 15:00 -
Soběhrdy - Úročnice 6:1 (4:0) 12.11. 14:00 -
Neveklov - Poříčí B 2:4 (1:2) 11.11. 14:00 -
Teplýšovice B - Neveklov 1:4 (1:2) 05.11. 14:00 -
Ratměřice - Postupice 4:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Divišov - Pyšely 1:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Popovice - Trh.Štěpánov 1:2 (1:0) 21.10. 15:30 -
Úročnice - Teplýšovice B 1:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Bílkovice - Janovice 1:2 (0:1) 14.10. 15:30 -
Chocerady - Struhařov 2:3 (0:1) 07.10. 16:00 -
Zdislavice - Libež 1:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Postupice - Trh.Štěpánov 2:8 (1:3) 30.09. 16:00 -
Zaječice - Poříčí B 4:4 (4:1) 24.09. 14:00 -
Přestavlky - Bílkovice 5:3 (2:1) 23.09. 16:30 -
Pyšely - Týnec 2:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Heřmaničky - Miličín 2:0 (2:0) 10.09. 15:00 -
Jablonná - Neveklov 2:6 (0:3) 09.09. 17:00 -
Načeradec - Načeradec 1:2 (0:1) 03.09. 15:00 -
Pravonín - Týnec 2:4 (1:4) 02.09. 17:00 -
Václavice - Úročnice 2:2 (0:2) 27.08. 16:00 -
Janovice - Jankov 4:1 (2:1) 20.08. 15:00 -
Teplýšovice B - Soběhrdy 7:2 (2:0) 17.06. 14:00 -
Václavice - Zaječice 6:2 (5:1) 11.06. 13:00 -
Chocerady - Týnec 4:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Miličín - Teplýšovice B 1:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Mezno - Pravonín 3:1 (1:1) 31.05. 18:00 -
Votice B - Budenín 6:1 (2:1) 28.05. 18:00 -
Jablonná - Teplýšovice B 3:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Libež - Zdislavice 6:2 (2:1) 24.05. 18:00 -
Jankov - Neveklov 5:2 (3:1) 21.05. 17:00 -
Pyšely - Zaječice 3:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Načeradec - Čechtice 4:3 (1:1) 14.05. 17:00 -
Postupice - Bílkovice 0:3 (0:2) 13.05. 15:30 -
Zdislavice - Tichonice 1:6 (0:3) 07.05. 16:00 -
Kondrac - Olbramovice 3:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Struhařov B - Louňovice 3:1 (0:0) 23.04. 17:00 -
Václavice - Poříčí B 4:3 (2:2) 22.04. 17:00 -
Pyšely - Úročnice 4:1 (3:0) 08.04. 16:30 -
Votice B - Pecerady 2:0 (0:0) 02.04. 16:30 -
Neveklov - Janovice 3:4 (2:3) 01.04. 16:30 -
Miřetice B - Trh.Štěpánov 5:3 (4:2) 26.03. 15:00 -
Krhanice - Poříčí B 4:1 (2:1) 25.03. 15:00 -
Krhanice - Pyšely 2:4 (0:2) 12.11. 14:00 -
Lešany - Poříčí B 3:4 (1:3) 05.11. 14:00 -
Chocerady - Neveklov 3:0 (3:0) 29.10. 14:30 -
Zaječice - Pyšely 1:2 (1:1) 23.10. 15:30 -
Miličín - Krhanice 1:3 (0:2) 22.10. 15:30 -
Nespeky B - Janovice 0:4 (0:2) 16.10. 15:00 -
Bílkovice - Postupice 1:0 (1:0) 15.10. 15:30