POKLOP Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Junior B - Malenice 3:1 (2:0) 10.10. 15:30 -
Drahonice - Číčenice 3:1 (2:1) 04.10. 15:00 -
Radošovice - Předslavice B 2:1 (2:0) 03.10. 16:00 -
Kladruby - Pražák 4:1 (2:1) 28.09. 15:00 -
Lom - Drahonice 2:0 (1:0) 26.09. 16:00 -
Katovice B - Štěkeň 2:5 (0:2) 13.09. 17:00 -
Čestice - Mnichov 2:2 (2:1) 12.09. 17:00 -
Doubravice - Číčenice 8:0 (3:0) 06.09. 17:00 -
Junior B - Katovice B 9:2 (4:1) 23.08. 17:00 -
Volenice - Mnichov 2:1 (1:1) 16.11. 13:30 -
Číčenice - Chelčice 0:3 (0:1) 02.11. 14:00 -
Drahonice - Poříčí 2:2 (0:0) 28.10. 14:00 -
Balvani - Chelčice 2:1 (1:0) 19.10. 15:30 -
Štěkeň - Doubravice 3:1 (3:1) 12.10. 15:30 -
Předslavice - Lnáře 1:4 (1:1) 05.10. 16:00 -
Malenice - Bavorov 1:3 (0:2) 21.09. 16:30 -
Volyně B - Štěkeň B 1:3 (0:2) 15.09. 16:30 -
Chelčice - Lom 1:1 (0:0) 08.09. 16:00 -
Katovice B - Chelčice 6:2 (3:1) 17.08. 17:00 -
Doubravice - Malenice 2:2 (0:1) 15.06. 17:00 -
Radošovice - Hoštice 0:9 (0:0) 08.06. 17:00 -
Poříčí - Drahonice 1:1 (0:0) 01.06. 17:00 -
Pražák - Cehnice B 4:2 (2:1) 01.06. 14:00 -
Poříčí B - Volenice 3:5 (2:2) 19.05. 14:00 -
Junior B - Katovice B 0:2 (0:0) 11.05. 14:00 -
Poříčí - Balvani 2:3 (2:0) 04.05. 13:30 -
Blatná B - Štěkeň 1:3 (1:1) 27.04. 17:00 -
Hoslovice - Lnáře 0:2 (0:1) 20.04. 17:00 -
Malenice - Číčenice 2:2 (2:0) 13.04. 16:30 -
Lom - Hoštice 0:3 (0:1) 06.04. 16:00 -
Volenice - Poříčí B 4:2 (2:1) 31.03. 15:00 -
Drahonice - Hoštice 1:4 (0:2) 24.03. 15:00 -
Katovice B - Bavorov 5:2 (1:2) 03.11. 14:00 -
Poříčí - Číčenice 2:5 (1:2) 27.10. 14:30 -
Cehnice B - Štěkeň B 0:3 (0:1) 21.10. 15:00 -
Poříčí - Junior B 1:1 (1:1) 14.10. 15:30 -
Čestice - Pražák 3:0 (1:0) 13.10. 15:30 -
Drahonice - Katovice B 1:6 (0:4) 07.10. 15:00 -
Kladruby - Lnáře 2:0 (1:0) 29.09. 16:00 -
Blatná B - Balvani 7:0 (2:0) 28.09. 16:00 -
Poříčí - Hoštice 1:2 (0:1) 15.09. 16:30 -
Štěkeň B - Cehnice B 12:3 (3:0) 02.09. 17:00 -
Hoštice - Lom 3:1 (1:0) 25.08. 17:00 -
Štěkeň - Číčenice 1:1 (1:0) 11.08. 17:00 -
Blatná B - Radošovice 1:3 (1:1) 17.06. 17:00 -
Malenice - Dražejov 1:1 (0:1) 09.06. 17:00 -
Blatná B - Hoštice 4:3 (0:1) 27.05. 17:00 -
Lnáře - Pracejovice 0:1 (0:0) 19.05. 17:00 -
Mnichov - Balvani 2:1 (2:1) 13.05. 17:00 -
Číčenice - Čestice 4:0 (3:0) 12.05. 17:00