HOCH Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mnichov - Radošovice 2:3 (1:1) 20.08. 17:00 -
Sousedovice B - Mnichov 8:2 (5:1) 17.06. 17:00 -
Drahonice - Štěkeň 1:1 (0:1) 10.06. 17:00 -
Balvani - Číčenice 0:2 (0:1) 27.05. 17:00 -
Lom - Drahonice 3:1 (2:0) 20.05. 16:00 -
Doubravice - Číčenice 1:1 (1:1) 22.04. 17:00 -
Doubravice - Drahonice 2:1 (1:1) 08.04. 16:30 -
Malenice - Volyně B 2:0 (2:0) 01.04. 16:30 -
Osek B - Dražejov B 5:0 (3:0) 22.10. 15:00 -
Kladruby - Volyně B 1:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Dražejov B - Lom 4:2 (1:0) 25.05. 17:00 -
Poříčí - Balvani 2:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Chelčice - Štěkeň 4:1 (1:0) 07.05. 14:00 -
Blatná B - Chelčice 1:6 (1:2) 01.05. 17:00 -
Poříčí - Štěkeň 1:7 (0:3) 23.04. 17:00 -
Poříčí - Chelčice 1:4 (1:2) 09.04. 16:30 -
Bělčice B - Bavorov B 11:1 (9:0) 01.04. 17:00 -
Radošovice - Sousedovice B 3:4 (1:2) 06.11. 14:00 -
Bělčice B - Mnichov 2:3 (0:1) 31.10. 10:00 -
Doubravice - Lom 2:4 (1:4) 24.10. 15:30 -
Kladruby - Bělčice B 1:1 (1:0) 23.10. 15:30 -
Blatná B - Malenice 2:1 (1:0) 17.10. 15:30 -
Mnichov - Volyně B 3:0 (1:0) 10.10. 15:30 -
Malenice - Chelčice 2:4 (0:1) 09.10. 15:30 -
Chelčice - Doubravice 5:1 (2:0) 02.10. 16:00 -
Mnichov - Cehnice B 5:2 (2:2) 26.09. 16:30 -
Číčenice - Balvani 7:0 (3:0) 18.09. 16:30 -
Lom - Balvani 3:0 (0:0) 04.09. 16:00 -
Štěkeň B - Bavorov B 3:1 (3:0) 29.08. 17:00 -
Cehnice B - Poříčí B zrušen -
Lnáře - Mnichov 2:5 (1:1) 21.08. 17:00 -
Blatná B - Číčenice 3:3 (1:0) 15.08. 14:00 -
Doubravice - Chelčice 1:6 (0:4) 10.10. 15:30 -
Poříčí B - Sousedovice B 2:6 (2:2) 27.09. 14:00 -
Poříčí - Doubravice 2:5 (0:0) 26.09. 16:30 -
Lnáře - Kladruby 2:0 (1:0) 12.09. 17:00 -
Volenice - Štěkeň 1:4 (0:2) 06.09. 17:00 -
Hoslovice - Volyně B 1:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Chelčice - Volenice 1:1 (0:1) 22.08. 17:00 -
Rovná - Bavorov 2:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Drahonice - Chelčice B 4:1 (3:0) 20.05. 17:00 -
Pražák - Volyně B 5:3 (4:2) 20.05. 14:00 -
Cehnice - Bavorov 3:1 (3:0) 13.05. 17:00 -
Sousedovice B - Hoslovice 0:3 (0:1) 08.05. 13:00 -
Pražák - Drahonice 5:3 (3:3) 22.04. 14:00 -
Blatná B - Čestice 7:1 (4:0) 16.04. 16:30 -
Cehnice - Malenice 1:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Blatná B - Rovná 0:4 (0:1) 30.10. 14:30 -
Vodňany - Blatná B 5:3 (3:1) 23.10. 15:30 -
Sousedovice B - Kladruby 0:9 (0:3) 16.10. 15:30