GRUND Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Týnec - Žiželice B 2:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Krakovany B - Radovesnice 4:2 (4:0) 05.11. 14:00 -
Sendražice - Ratboř 2:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Břežany - Tismice 7:1 (6:0) 22.10. 15:30 -
Pašinka/Nebovidy - Tři Dvory 5:1 (3:0) 16.10. 15:30 -
Ždánice - Libodřice B 3:4 (1:1) 15.10. 15:30 -
Kouřim B - Radim 1:5 (1:3) 08.10. 16:00 -
Cerhenice B - Jevany 3:4 (0:0) 02.10. 16:00 -
Svojšice - Libodřice B 1:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Zásmuky B - Vrb. Lhota 11:0 (3:0) 25.09. 16:30 -
Břežany - Kozojedy 2:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Nehvizdy B - Toušeň 2:0 (1:0) 20.10. 15:30 -
Zeleneč B - Od. Voda 3:0 (0:1) 19.10. 15:30 -
Přišimasy - Radošovice B 6:3 (1:3) 13.10. 15:30 -
Stř.Skalice - Babice 0:4 (0:2) 12.10. 15:30 -
Nehvizdy - Sibřina 3:1 (1:1) 05.10. 16:00 -
Louňovice - Radošovice 2:2 (2:0) 29.09. 16:00 -
Strančice - Ondřejov 1:3 (1:1) 28.09. 16:00 -
Pacov - Mnichovice B 4:3 (3:2) 21.09. 16:30 -
Ondřejov - Mnichovice B 5:0 (3:0) 07.09. 17:00 -
Šestajovice - Hrusice 4:1 (1:0) 01.09. 17:00 -
Senohraby B - Přišimasy 0:6 (0:4) 31.08. 17:00 -
Radošovice B - Dobřejovice B 3:1 (2:0) 25.08. 17:00 -
Pacov - Kostelec 2:3 (2:1) 24.08. 17:00 -
Bášť - Kojetice 2:1 (0:1) 28.04. 16:00 -
Škvorec B - Dobřejovice B 3:2 (2:0) 27.04. 16:00 -
Hrusice B - Přišimasy 5:0 (3:0) 14.04. 15:30 -
Mukařov - Mirošovice 4:2 (2:0) 13.04. 15:30 -
Líbeznice - Senohraby 3:2 (1:1) 07.04. 15:30 -
Doubravčice - Doubek 1:7 (1:2) 06.04. 15:30 -
Panthers - Vyšehořovice zrušen -
Strančice - Mirošovice 0:3 (0:1) 30.03. 15:00 -
Mnichovice B - Stř.Skalice 0:2 (0:0) 24.03. 15:00 -
Kostelec - Mukařov 1:5 (0:3) 23.03. 15:00 -
Zápy B - Hrusice 2:3p. (0:2) 17.11. 14:00 -
Čelákovice - Radonice B 3:3 (0:2) 11.11. 14:00 -
Mukařov - Mnichovice B 2:3 (0:2) 10.11. 14:00 -
Nehvizdy B - Klecany B 3:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Mukařov - Pacov 2:2 (2:1) 27.10. 14:30 -
Mirošovice - Březí 4:1 (1:0) 13.10. 15:30 -
Šestajovice - Kunice B 0:5 (0:2) 07.10. 16:00 -
Křenice - Lojovice 1:4 (1:2) 06.10. 16:00 -
Struhařov - Hrusice B 2:6 (1:3) 29.09. 16:00 -
Šestajovice - Radonice 2:6 (1:3) 23.09. 16:30 -
Křenice - Světice zrušen -
Senohraby B - Světice zrušen -
Mirošovice - Mukařov 0:0 (0:0) 15.09. 16:30 -
Louňovice - Babice 2:3 (2:2) 09.09. 17:00 -
Strančice - Čestlice 9:1 (5:1) 08.09. 17:00 -
Radošovice - Lojovice 2:2 (2:1) 01.09. 17:00