BUBANEC Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kostelec - Radošovice 1:3 (0:2) 23.03. 15:00 -
Líbeznice B - Toušeň 6:1 (2:0) 18.11. 13:30 -
Kostelec - Říčany B 3:11 (1:7) 17.11. 19:00 -
Nehvizdy B - Nova Ves 1:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Sluštice - Doubravčice 3:3 (0:3) 11.11. 14:00 -
Veltěž - Bášť 6:0 (4:0) 05.11. 14:00 -
Hrusice B - Vel.Popovice B 7:0 (3:0) 04.11. 14:00 -
Čelákovice - Větrušice 4:2 (4:1) 29.10. 14:00 -
Přišimasy - Klecany B 1:7 (0:3) 28.10. 14:00 -
Šestajovice - Sibřina 1:3 (0:0) 22.10. 15:30 -
Mirošovice - Radonice 5:1 (2:1) 21.10. 15:30 -
Kojetice - Veleň 0:3 (0:1) 15.10. 15:30 -
Louňovice - Kunice B 3:0 (3:0) 14.10. 15:30 -
Záryby B - Hovorčovice 3:2 (2:2) 08.10. 16:00 -
Úvaly B - Předboj 4:2 (3:1) 07.10. 16:00 -
Bášť - Radošovice 3:1 (2:0) 01.10. 16:00 -
Pacov - Říčany B 5:9 (3:5) 30.09. 16:00 -
Veleň - Mochov zrušen -
Strančice - Vyžlovka 3:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Veltěž - Mirošovice 3:2 (1:2) 17.09. 16:30 -
Sluštice - Doubek 2:1 (0:1) 16.09. 16:30 -
Řež - Nova Ves 4:6 (2:1) 10.09. 17:00 -
Od. Voda - Klecany B 7:0 (4:0) 03.09. 17:00 -
Nehvizdy - Hrusice 3:2 (1:2) 02.09. 17:00 -
Kojetice - Dřevčice 1:2p. (1:1) 27.08. 17:00 -
Úvaly B - Měšice 2:4 (2:1) 26.08. 17:00 -
Od. Voda - Šestajovice 10:4 (6:3) 17.06. 17:00 -
Měšice - Úvaly B 6:1 (3:1) 17.06. 10:15 -
Brázdim - Nehvizdy B 5:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Hrusice - Kamenice 2:3p. (1:1) 10.06. 17:00 -
Větrušice - Dřevčice 0:3 (0:2) 04.06. 17:00 -
Předboj - Kojetice 1:2p. (1:0) 03.06. 17:00 -
Nova Ves - Čelákovice 6:5 (3:1) 28.05. 17:00 -
Hovorčovice - Vodochody 4:0 (2:0) 21.05. 17:00 -
Veltěž - Líbeznice 1:6 (1:4) 20.05. 17:00 -
Sibřina - Od. Voda 5:0 (3:0) 14.05. 17:00 -
Kostelec - Veltěž 2:3 (2:1) 13.05. 14:00 -
Měšice - Zeleneč B 1:2 (0:2) 08.05. 17:00 -
Klecany B - Úvaly B 7:1 (2:1) 07.05. 17:00 -
Strančice - Přišimasy 3:2 (1:1) 06.05. 17:00 -
Bášť - Kamenice 2:1 (0:1) 30.04. 14:00 -
Větrušice - Líbeznice B 4:1 (3:0) 29.04. 17:00 -
Řež - Vodochody 7:1 (1:0) 23.04. 17:00 -
Předboj - Zeleneč B 4:1 (1:0) 22.04. 17:00 -
Toušeň - Dřevčice 0:2 (0:1) 22.04. 10:15 -
Líbeznice - Hrusice 4:3 (3:2) 16.04. 17:00 -
Strančice - Doubravčice 1:1 (1:1) 15.04. 17:00 -
Veleň - Měšice 2:1 (1:0) 09.04. 16:30 -
Od. Voda - Zeleneč B 3:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Vodochody - Nova Ves 2:7 (0:4) 02.04. 16:30