PETRÁSEK Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tasovice - Vel. Bíteš 0:0 (0:0) 14.04. 15:30 -
Jeseník - Vítkovice 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Bílovec - Břidličná 2:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Bohumín - Frenštát 4:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Baťov - Kozlovice 1:2 (0:1) 15.09. 18:30 -
Žďár - Lanžhot 0:2 (0:2) 27.08. 16:30 -
Šumperk - Havířov 1:1 (0:1) 06.08. 17:00 -
Rýmařov - Val. Meziříčí 1:3 (1:1) 10.06. 16:30 -
Všechovice - Nové Sady 5:6 (2:1) 28.05. 17:00 -
Rýmařov - Krnov 3:3 (1:2) 10.05. 17:30 -
MFK Bruntál - Havířov 2:4 (2:1) 30.04. 16:00 -
Čechovice - Kostelec 1:1 (0:1) 09.04. 15:30 -
Bílovec - Nový Jičín 1:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Frenštát - Val. Meziříčí 3:1 (1:1) 23.10. 14:30 -
Holešov - Nové Sady 0:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Kovalovice - 1. HFK B 1:2 (1:0) 02.10. 15:00 -
Slavonín - Želatovice B 0:2 (0:1) 18.09. 15:30 -
Troubelice - Libina 1:5 (0:1) 21.08. 16:30 -
Loštice - Postřelmov 1:2 (1:1) 13.08. 17:00 -
Šternberk - Medlov 3:2 (3:0) 28.05. 17:00 -
Dolany - Želatovice 1:0 (1:0) 22.05. 17:00 -
Chválkovice - Náměšť 1:0 (0:0) 14.05. 16:30 -
Velké Losiny - Rapotín 1:2p. (0:0) 08.05. 16:30 -
Lipník - Kostelec 2:4 (2:0) 07.05. 16:30 -
Litovel - Kralice 1:0p. (0:0) 27.04. 16:30 -
Protivanov B - Sokol Luká 0:1 (0:0) 10.04. 15:30 -
Dolany - Lipová 0:1 (0:0) 03.04. 15:30 -
Plumlov - Čechovice 0:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
Zábřeh - Jeseník 3:2 (1:1) 20.03. 15:00 -
Bohuňovice - Jeseník 1:2 (1:1) 24.10. 14:30 -
Medlov - Šternberk 2:1p. (0:1) 10.10. 15:00 -
Rapotín - Ústí 3:4 (1:3) 02.10. 15:00 -
Jeseník - Lutín 2:6 (1:4) 18.09. 15:30 -
Želatovice - Velké Losiny 4:3p. (1:0) 04.09. 16:00 -
Zábřeh - Litovel 5:1 (3:0) 22.08. 16:30 -
Lesnice - 1.FC Olešnice 0:6 (0:2) 15.08. 17:00 -
Lutín - Dolany 2:1p. (1:0) 01.08. 17:00 -
Želeč - Biskupice 3:2 (3:1) 27.09. 15:30 -
Opatovice - Slavonín 1:2 (1:1) 27.09. 10:00 -
Velké Losiny - Jeseník 3:0 (0:0) 20.09. 15:30 -
Lipová - Bohuňovice 2:1 (2:0) 06.09. 16:00 -
Šternberk - Mohelnice 1:0 (0:0) 15.08. 17:00 -
Šternberk - Černovír 3:0 (2:0) 09.11. 14:00 -
Lutín - Opatovice 4:1 (2:1) 27.10. 14:30 -
Velký Týnec - Smržice 4:1 (1:1) 20.10. 14:30 -
Bohuňovice - Zábřeh 3:4 (1:2) 13.10. 15:00 -
Želatovice B - Otaslavice 7:1 (5:0) 06.10. 15:00 -
Lipová - Želatovice 3:1 (1:0) 29.09. 15:30 -
Haňovice - Rapotín 1:4 (1:2) 15.09. 16:00 -
Bohuňovice - Dolany 3:0 (0:0) 07.09. 16:00