LERCH Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
D. Počernice C - Bílá Hora B 5:2 (0:0) 29.05. 17:00 -
Hrdlořezy B - Šeberov B 3:1 (2:1) 28.05. 17:00 -
Košíře - Nebušice B 0:1 (0:0) 22.05. 17:00 -
Řepy B - D. Počernice C 1:0 (1:0) 21.05. 13:15 -
Řeporyje B - Bílá Hora 5:1 (2:0) 15.05. 17:00 -
Stodůlky B - Dubeč B 3:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
Dukla JM B - Benice 3:1 (1:1) 08.05. 15:15 -
Stodůlky B - Slavia Malešice 0:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Prosex - Bílá Hora B 0:4 (0:1) 01.05. 15:00 -
Nebušice B - Točná 4:0 (1:0) 30.04. 17:00 -
Dukla JM B - Šeberov 11:0 (3:0) 24.04. 15:15 -
Hrdlořezy B - Union Žižkov 1:8 (0:5) 23.04. 17:00 -
D. Počernice B - Zlíchov B 2:1 (2:0) 18.04. 17:00 -
Chabry B - Kačerov 1:0 (1:0) 16.04. 17:00 -
Union Žižkov - Benice B 1:3 (0:0) 15.04. 14:00 -
Štěrboholy B - Nusle 0:3 (0:3) 10.04. 16:30 -
Řepy B - Lysolaje 0:1 (0:1) 09.04. 13:15 -
Dukla JM B - Nusle 1:5 (1:4) 03.04. 16:15 -
Kačerov - Troja B 3:0 (0:0) 02.04. 10:00 -
Slavia Malešice B - Union Žižkov 0:8 (0:5) 31.10. 14:00 -
Suchdol B - Dukla C 1:7 (0:4) 30.10. 14:00 -
Suchdol - Slivenec B 2:1 (1:1) 30.10. 11:30 -
D. Počernice C - Lysolaje 2:4 (0:3) 24.10. 15:30 -
Kbely B - Čakovice B 6:4 (2:4) 16.10. 15:30 -
Hostivař C - Sparta Krč 1:2 (1:1) 16.10. 10:30 -
Slivenec B - Lipence B 5:2 (4:1) 09.10. 16:00 -
Partisan B - Čakovice B 3:5 (2:3) 03.10. 14:00 -
Slavia Malešice B - Benice B 1:6 (1:4) 26.09. 16:30 -
Ambassadors - Chabry B 1:6 (0:2) 25.09. 14:00 -
Koloděje - Šeberov B 4:2 (2:1) 12.09. 17:00 -
Chabry B - Zlíchov B 3:0 (0:0) 11.09. 17:00 -
D. Počernice B - Union B 2:2 (0:0) 11.09. 11:00 -
Dukla JM B - Vršovice B 5:0 (0:0) 05.09. 11:00 -
Ambassadors - Vinoř 0:10 (0:4) 28.08. 12:30 -
Řeporyje B - Nebušice B 3:0 (2:0) 22.08. 17:00 -
Troja B - Zlíchov B 6:1 (4:1) 15.08. 17:00 -
Kačerov - Královice B 3:2 (2:1) 14.08. 10:00 -
Union Žižkov B - Chodov B 2:7 (0:2) 11.10. 16:00 -
Union Žižkov - Union B 1:5 (1:3) 11.10. 14:00 -
Lipence B - Nebušice B 1:4 (1:2) 10.10. 16:00 -
Praga B - Troja B 3:0 (1:0) 04.10. 16:00 -
Praga C - Štěrboholy B 2:2 (1:0) 04.10. 13:45 -
Suchdol B - Řepy B 0:8 (0:3) 03.10. 16:00 -
Suchdol - Modřany B 0:7 (0:2) 03.10. 13:30 -
Nusle - Šeberov 1:5 (1:4) 28.09. 16:30 -
Partisan B - Vršovice B 1:6 (0:3) 27.09. 14:00 -
Bílá Hora B - Prosex 3:2 (1:0) 26.09. 15:30 -
Běchovice - Šeberov B 3:2 (1:1) 20.09. 16:30 -
D. Počernice B - Union B 5:0 (4:0) 19.09. 16:30 -
Union B - Praga B 0:2 (0:1) 13.09. 16:30