KAREŠ Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zaječov - Zadní Třebaň 0:2 (0:1) 13.04. 17:00 -
Žebrák - N.Jáchymov 5:4 (2:1) 23.03. 15:00 -
Neumětely - Všeradice 7:2 (3:1) 11.11. 13:30 -
Karlštejn - Tetín 1:1 (0:0) 11.11. 10:30 -
Cembrit Beroun - N.Jáchymov 2:4 (0:0) 05.11. 10:15 -
Chodouň - Chyňava B 3:0 (1:0) 29.10. 10:15 -
Žebrák - Podluhy 1:2 (0:0) 21.10. 15:30 -
Broumy - Hýskov 2:3 (0:3) 08.10. 16:00 -
Stašov - Trubín 0:2 (0:1) 07.10. 16:00 -
Drozdov B - Neumětely B 4:0 (2:0) 01.10. 13:00 -
Zadní Třebaň - Zaječov 3:0 (2:0) 28.09. 16:30 -
Žebrák B - Drozdov B 4:5 (3:1) 24.09. 13:30 -
Beroun B - Cembrit Beroun 5:3 (2:3) 17.09. 16:30 -
Osek B - Libomyšl 2:5 (2:2) 03.09. 17:00 -
Osek - Březová 1:0 (0:0) 03.09. 14:00 -
Trubín - Drozdov 1:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Chyňava - Beroun B 10:2 (4:1) 17.06. 17:00 -
Neumětely B - Osek B 1:5 (0:1) 11.06. 14:00 -
Cembrit Beroun - Drozdov 2:2 (1:0) 04.06. 10:15 -
Hýskov - Podluhy 3:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Cerhovice B - Libomyšl 6:3 (2:2) 27.05. 14:00 -
Hostomice - Praskolesy 0:1 (0:1) 20.05. 10:30 -
Všeradice - Tetín 4:1 (0:1) 13.05. 17:00 -
Lochovice - Tmaň 0:3 (0:1) 07.05. 17:00 -
Drozdov B - Zaječov B 5:1 (3:0) 07.05. 14:00 -
Nižbor - Žebrák 1:4 (1:2) 06.05. 17:00 -
Beroun B - Trubín 1:6 (1:1) 30.04. 17:00 -
Karlštejn - Broumy 1:2 (1:1) 29.04. 10:15 -
Stašov - Chyňava 0:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Rpety - Osek B 7:1 (4:0) 16.04. 14:00 -
Zaječov - Cembrit Beroun 3:0 (1:0) 15.04. 15:00 -
Lochovice - Hostomice 1:0 (0:0) 09.04. 16:30 -
Neumětely B - Libomyšl 5:1 (0:0) 09.04. 13:30 -
Osek - Zadní Třebaň 0:4 (0:3) 08.04. 16:30 -
Drozdov - Hořovice B 1:4 (0:3) 01.04. 16:30 -
Újezd - Podluhy 0:1 (0:0) 01.04. 13:30 -
Újezd - Broumy 2:2 (1:2) 12.11. 10:30 -
Hořovice B - Trubín 3:1 (2:0) 06.11. 14:00 -
Nižbor - Stašov 3:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Lochovice - Broumy 4:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Všeradice - Drozdov 5:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
N.Jáchymov - Chyňava 3:3 (0:2) 02.10. 16:00 -
Drozdov - Tetín 5:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Tlustice B - Zaječov B 8:1 (6:1) 18.09. 13:30 -
Nižbor - Beroun B 3:2 (3:2) 17.09. 16:30 -
Stašov - Tetín 7:1 (2:1) 10.09. 17:00 -
Zadní Třebaň - Osek 3:4 (3:2) 10.09. 14:00 -
Lochovice - Podluhy 3:3 (1:1) 21.08. 17:00 -
Osek - Hýskov 3:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Drozdov - Trubín 0:7 (0:4) 11.06. 14:00