JEŘÁBEK Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobříš B - Jílové 2:3 (1:2) 24.03. 15:00 -
Králův Dvůr B - Dobříš B 4:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Loděnice - Petrovice 5:3 (1:3) 04.11. 10:00 -
Ostrá - Pečky 3:4 (0:2) 21.10. 15:30 -
Hořovice B - Tlustice 1:2 (0:2) 15.10. 15:30 -
Pěčice - Hovorčovice 0:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Lety - Tlustice 5:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Hřebeč - Doksy 4:0 (1:0) 05.11. 10:00 -
Velim B - Zeleneč 1:2 (1:0) 30.10. 14:30 -
Černuc - Lidice 5:0 (2:0) 23.10. 15:30 -
Kunice - Teplýšovice 0:0 (0:0) 15.10. 10:15 -
Hostouň B - Švermov 5:0 (3:0) 09.10. 16:00 -
Votice - Úvaly 1:3 (0:1) 28.09. 13:30 -
Rejšice - Lužec 1:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Libčice - Byšice 3:2 (1:2) 10.09. 17:00 -
N.Ves - Neumětely 4:2 (1:0) 20.08. 10:30 -
Žiželice - B.Podolí 3:1 (1:1) 22.05. 10:15 -
Šestajovice - Nehvizdy 2:4 (1:1) 10.04. 16:30 -
Olbramovice - Říčany 3:2 (1:2) 09.04. 16:00 -
Petrovice - Rožmitál 5:0 (2:0) 03.04. 16:30 -
Pěčice - Hlízov 1:2 (0:1) 26.03. 10:30 -
Teplýšovice - Jílové 4:0 (1:0) 30.10. 14:00 -
Slatina - Stochov 0:2 (0:1) 28.10. 14:30 -
Lety - Petrovice 3:1 (1:0) 16.10. 15:30 -
Buštěhrad - Družec 2:4 (2:2) 03.10. 16:00 -
Pátek - Rožďalovice 2:2 (0:1) 25.09. 16:30 -
V. Přítočno - Lány 1:0 (1:0) 11.09. 17:00 -
Pšovka - Divišov 4:1 (1:0) 14.08. 17:00 -
Stehelčeves - Dřetovice 4:3 (0:2) 11.10. 15:30 -
Kosmonosy B - Libčice 1:0 (1:0) 04.10. 16:00 -
Cerhovice - Jinočany 5:1 (1:1) 20.09. 16:30 -
Spartak - Nelahozeves 1:2p. (1:0) 12.09. 10:30 -
Vinařice - Jedomělice 2:3p. (1:0) 05.09. 17:00 -
Smečno - Družec 1:0p. (0:0) 29.08. 17:00 -
Družec - Vinařice 4:0 (1:0) 16.11. 13:30 -
Byšice - Chotětov 1:2p. (1:1) 26.10. 14:30 -
Senohraby - Jílové 1:2p. (1:1) 20.10. 15:30 -
Kněževes - Slabce 3:2p. (1:1) 19.10. 15:30 -
Černuc - Buštěhrad 3:4p. (1:2) 13.10. 15:30 -
Novo. Kladno - Velvary B 3:2 (1:1) 06.10. 10:15 -
Tři Dvory - Býchory 1:4 (0:2) 28.09. 16:00 -
Lhota B - Bratronice 1:3 (1:1) 15.09. 16:30 -
Libčice - Milovice 4:2 (0:2) 14.09. 16:30 -
Spartak - Vestec 2:1 (1:1) 24.08. 10:30 -
Vraný - Unhošť 2:4 (0:2) 16.06. 17:00 -
Jedomělice - Vinařice 1:0 (0:0) 02.06. 17:00 -
Lhota B - Stochov 4:1 (2:0) 19.05. 17:00 -
Černolice - Chlumec 1:2 (0:0) 18.05. 17:00 -
V. Přítočno B - Černuc B 6:2 (5:1) 12.05. 17:00 -
Slovan Kladno - Zichovec 1:0 (0:0) 05.05. 17:00