BARTUNĚK Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hněvotín - Mohelnice zrušen -
Dub - Lipová 1:5 (1:1) 27.10. 14:30 -
Velké Losiny - 1. HFK B 1:2p. (1:0) 14.10. 15:00 -
Opatovice - Kralice 5:1 (2:0) 23.09. 10:00 -
Bělkovice - Řetězárna 6:0 (4:0) 15.09. 15:30 -
Všechovice - Mohelnice 3:2 (1:2) 08.09. 13:00 -
1. HFK B - Černovír 2:1p. (1:1) 26.08. 10:00 -
Velké Losiny - Mohelnice 4:0 (3:0) 12.08. 17:00 -
Bohuňovice - Konice 2:1 (1:1) 17.06. 17:30 -
Rapotín - 1. HFK B 1:6 (0:2) 10.06. 17:00 -
Protivanov - Čechovice 2:3p. (1:2) 27.05. 17:00 -
Velké Losiny - Černovír 0:1 (0:1) 13.05. 16:30 -
Haňovice - Bohuňovice 0:2 (0:1) 29.04. 16:00 -
Přerov B - Lutín 2:0 (1:0) 21.04. 16:00 -
Lutín - Dolany 3:0 (2:0) 01.04. 15:30 -
Náměšť - Slavonín 4:2 (3:2) 28.10. 14:30 -
Nemilany - Nové Sady B 2:1 (2:0) 21.10. 14:30 -
Mor. Beroun - Haňovice 2:3 (2:0) 14.10. 15:00 -
Hlubočky - Chválkovice 2:3 (0:2) 30.09. 15:00 -
Lutín - Přerov B 1:3 (1:2) 03.09. 16:00 -
Želatovice - Dolany 1:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Všechovice - Rapotín 2:1p. (1:1) 20.08. 16:30 -
Konice - Řetězárna 6:1 (3:0) 13.08. 17:00 -
Velké Losiny - Želatovice 1:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Šternberk - Kovalovice 4:5p. (2:2) 20.05. 17:00 -
Libčany - Bělohrad 3:2p. (1:0) 13.05. 17:00 -
Lutín - Velké Losiny 2:1p. (0:0) 07.05. 16:30 -
Vrchoslavice - Klenovice 2:3p. (1:2) 30.04. 16:00 -
Želatovice - 1. HFK B 2:1p. (1:0) 22.04. 16:00 -
Hněvotín - Ústí 0:1 (0:0) 01.04. 15:30 -
Haňovice - Černovír 2:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Lutín - Zábřeh 3:2p. (0:1) 12.03. 14:30 -
Kovalovice - Šternberk 2:1p. (0:1) 22.10. 14:30 -
Všechovice - Čechovice 3:0 (1:0) 15.10. 14:30 -
Mor. Beroun - Dubicko 5:1 (2:1) 08.10. 15:00 -
Rapotín - Zábřeh 0:1p. (0:0) 25.09. 15:30 -
Hor. Moštěnice - Dub 3:1 (2:0) 24.09. 15:30 -
Určice - Ústí 1:3 (1:0) 17.09. 15:30 -
1. HFK B - Medlov 0:3 (0:2) 28.08. 10:00 -
Kovalovice - Chválkovice 2:2 (1:0) 11.06. 16:30 -
Vrchoslavice - Přerov B 0:5 (0:3) 29.05. 16:30 -
Jeseník - Dolany 9:1 (3:1) 21.05. 16:30 -
Nemilany - Tovačov 2:3 (1:2) 14.05. 16:30 -
Troubky - Sokol Pivín 2:1 (1:0) 01.05. 16:30 -
Bohuňovice - Štěpánov 2:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
Ústí - Kralice 7:0 (1:0) 10.04. 10:00 -
Jindřichov - Bludov 4:1 (2:0) 02.04. 15:30 -
Chválkovice - Dolany 0:3 (0:1) 19.03. 15:00 -
Určice - Zábřeh 0:3 (0:1) 14.11. 13:30 -
Velká Bystřice - Jesenec 2:2 (0:1) 01.11. 14:00