HUSER David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Heřmanice - Sl.Rychvald B 1:3 (1:2) 20.04. 13:00 -
Hrabová B - Heřmanice 3:1 (3:0) 14.04. 16:00 -
Poruba - Sl.Rychvald B 8:1 (5:1) 12.11. 14:00 -
Sl.Rychvald B - Hrabová B 2:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Stará Bělá B - Svinov 8:2 (5:0) 24.09. 15:30 -
Poruba - Ova. Lhotka 8:2 (0:0) 10.09. 16:00 -
Šenov - Michálkovice 1:0 (1:0) 26.08. 16:30 -
Sl.Rychvald B - Hrabůvka 4:1 (3:1) 20.08. 16:30 -
Stará Bělá B - Ova. Lhotka 10:2 (6:2) 04.06. 10:00 -
Řepiště B - Hrabová B 1:4 (0:1) 28.05. 15:00 -
Hrabová B - Heřmanice 4:3 (4:1) 21.05. 17:00 -
Dolní Lhota - Brušperk B 11:1 (5:0) 01.04. 15:30 -
Stará Bělá B - Michálkovice B 12:0 (6:0) 26.03. 15:00 -
Dolní Lhota - Hošťálkovice zrušen -
Řepiště B - Heřmanice 0:1 (0:0) 16.10. 15:00 -
Šenov - Dolní Lhota 2:3 (0:3) 08.10. 15:00 -
Šenov - Hošťálkovice zrušen -
Řepiště B - Hrabová B 0:8 (0:4) 11.09. 15:00 -
Hrušov - Michálkovice zrušen -
Zašová - Val. Bystřice 3:0 (1:0) 04.09. 16:00 -
Zubří B - Jarcová 3:4 (1:1) 28.08. 16:30 -
Václavovice - Slovan 5:3 (2:0) 27.08. 16:30 -
Šenov - Hrušov 2:1 (1:1) 20.08. 16:30 -
Hrabůvka - Koblov 1:7 (0:4) 28.05. 17:00 -
Hrabová B - Havířov B 1:5 (1:4) 22.05. 16:30 -
Zubří B - Huslenky 1:1 (0:1) 24.04. 16:00 -
Krhová B - Kladeruby 1:4 (0:2) 17.04. 16:00 -
Zašová - Lhota u Vs. 3:2 (2:2) 24.10. 13:30 -
Hlubina B - Michálkovice 2:1 (1:0) 17.10. 14:30 -
Michálkovice B - Brušperk B 1:7 (0:4) 16.10. 14:30 -
Markvartovice - Ova. Lhotka 5:0 (1:0) 19.09. 15:30 -
Hrušov - Petřkovice 2:5 (2:2) 18.09. 15:30 -
Sl.Rychvald B - Michálkovice 0:3 (0:2) 12.09. 15:00 -
Hrabová B - Michálkovice B 5:1 (0:0) 29.08. 16:30 -
Lhotka - Kladeruby 3:1 (1:1) 22.08. 16:30 -
Jarcová - Růžďka 10:0 (6:0) 11.10. 15:00 -
Krhová B - Rožnov B 4:3 (2:1) 27.09. 15:30 -
H. Bečva - Lhota u Vs. 3:0 (0:0) 13.09. 16:00 -
Ova. Lhotka - Vřesina B 8:1 (5:0) 30.08. 17:00 -
Michálkovice - Velká Polom 0:3 (0:1) 09.11. 13:30 -
Zašová - Hošťálková 2:0 (0:0) 20.10. 14:30 -
Ova. Lhotka - Vřesina B 3:4p. (1:2) 06.10. 15:00 -
Krhová B - Velká Lhota 3:1 (1:1) 01.09. 16:00 -
Třebovice - Markvartovice 1:0 (1:0) 31.08. 16:00 -
Hrušov - Koblov 3:4 (2:0) 17.08. 17:00 -
Jarcová - Střítež 2:4 (0:2) 09.06. 16:30 -
Polanka B - Koblov 10:0 (7:0) 08.06. 15:00 -
Klimkovice B - Hrabůvka 5:1 (4:1) 18.05. 17:00 -
Branky - Liptál 4:2 (2:2) 12.05. 16:30 -
Loučka - Růžďka 3:2 (1:1) 05.05. 16:30