Doubek Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Č. Lípa - Meteor 5:2 (3:2) 05.11. 10:15 -
Vilémov - Libiš 6:4 (2:4) 24.09. 16:30 -
Kladno - Admira B 1:0 (0:0) 03.09. 10:15 -
Štětí - Chomutov 2:0 (1:0) 27.08. 10:15 -
Hvězda Cheb - Č. Lípa 1:2 (1:0) 13.08. 16:00 -
V. Hamry - Kutná Hora 3:0 (3:0) 18.06. 10:30 -
Kladno - Ostrov 0:0 (0:0) 21.05. 10:15 -
Neštěmice B - Velké Březno 2:1 (1:0) 16.04. 13:30 -
Hvězda Cheb - Petřín 0:5 (0:0) 12.03. 16:00 -
Březová - Brandýs n.L. 2:2 (1:0) 23.10. 14:30 -
Kolín - Trutnov 4:2 (1:2) 03.10. 15:00 -
Č. Lípa - Dobříš 3:2 (2:0) 21.08. 10:15 -
Čáslav - Mýto 2:1p. (0:0) 11.10. 15:00 -
Sebuzín - Mojžíř B 2:1p. (0:1) 03.10. 16:00 -
Louny - Slaný 0:1 (0:1) 20.09. 16:00 -
Petřín - Sedlčany 5:2 (1:2) 05.09. 10:15 -
Horky - D. Králové 0:3 kont. (4:3) 07.03. 16:00 -
V. Hamry - Letohrad 3:1 (1:1) 09.11. 10:15 -
Kolín - Trutnov 6:0 (3:0) 12.10. 10:15 -
Petřín - Katovice 4:1 (1:1) 21.09. 10:15 -
Benátky - Čáslav 2:1 (2:1) 25.08. 17:00 -
Chuderov - Roudnice 4:2 (2:1) 15.06. 13:30 -
Dušníky - Rovné 0:1p. (0:0) 08.06. 13:30 -
Vilémov - Jílové 1:3 (0:1) 01.06. 17:00 -
Malé Žernoseky - Duchcov 4:5p. (1:1) 25.05. 13:30 -
Hrobce - Dobroměřice 1:0 (0:0) 12.05. 17:00 -
Černovice - Braňany 4:2 (1:2) 04.05. 13:30 -
Krupka - Jílové 2:3p. (1:1) 13.04. 17:00 -
Černiv - Lukavec 1:2p. (1:1) 07.04. 16:30 -
Štětí - Dobroměřice 4:1 (2:1) 30.03. 10:15 -
Srbice - H. Jiřetín 5:0 (3:0) 09.03. 14:30 -
Louny - Vilémov 2:1 (1:1) 18.11. 13:30 -
H. Jiřetín - T.Kadaň 0:2 (0:2) 10.11. 14:00 -
Spořice - Ledvice 1:2p. (0:1) 04.11. 14:00 -
Frýdlant - Hrádek 0:4 (0:2) 27.10. 10:30 -
Louny - Lovosice 3:1 (3:0) 14.10. 15:30 -
Brná - Štětí 1:4 (0:1) 29.09. 16:00 -
Dobroměřice - T.Kadaň 2:1 (1:1) 15.09. 13:30 -
Velké Březno - Hostovice 1:2 (1:0) 09.09. 17:00 -
Vilémov - Perštejn 7:0 (4:0) 01.09. 17:00 -
Bělá - Lučany 4:0 (2:0) 25.08. 17:00 -
Jílové - Žatec 0:1 (0:1) 18.08. 10:15 -
Blažim - Braňany 4:5 (1:1) 16.06. 13:30 -
Jílové - Litoměřicko B 5:1 (4:0) 09.06. 17:00 -
Žatec - Štětí 2:4 (0:1) 26.05. 17:00 -
Ledvice - Klášterec 2:1 (0:1) 19.05. 15:00 -
Svádov - Dobkovice 5:3 (1:3) 12.05. 10:30 -
Jílové - Perštejn 1:3 (0:1) 05.05. 17:00 -
Dubí - Rovné 0:3 (0:2) 28.04. 13:30 -
Lovosice - Křešice 1:2p. (0:0) 21.04. 10:15