Šmid Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ervěnice - Šluknov 2:3 (2:1) 23.03. 15:00 -
Proboštov - Krupka 3:2p. (1:1) 16.03. 12:30 -
Trmice - Hostovice 4:3p. (1:1) 09.03. 10:30 -
Svádov - Malšovice 0:3 (0:2) 22.11. 19:00 -
Sebuzín - Heřmanov 6:4 (1:2) 18.11. 13:30 -
Strupčice - Dušníky 4:5 (2:0) 11.11. 14:00 -
Mojžíř - Pokratice 5:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Chlumčany - Perštejn 3:0 (3:0) 21.10. 13:00 -
Libouchec - Šluknov 0:2 (0:1) 14.10. 16:00 -
Málkov - Perštejn 2:1p. (0:1) 07.10. 12:30 -
Ledvice - Vilémov 3:4 (0:3) 26.08. 10:00 -
Dušníky - Libouchec 2:1p. (1:0) 20.08. 17:00 -
Dobkovice - Roudnice B 2:6 (1:2) 17.06. 14:00 -
Ohníč - Chlumčany 1:3 (1:0) 10.06. 14:00 -
Novosedlice - Chlumčany 1:2 (0:0) 27.05. 13:30 -
Bílina - Klášterec 3:4 (1:0) 20.05. 15:00 -
Lovosice - H. Jiřetín 1:4 (0:0) 13.05. 10:30 -
Osek - Obrnice 3:2 (2:1) 06.05. 13:00 -
Proboštov - Pokratice 3:1 (0:1) 29.04. 17:00 -
Neštěmice - Krupka 6:2 (4:1) 15.04. 10:15 -
Žatec - Neštěmice 4:3p. (3:2) 07.04. 11:00 -
Jun. Děčín - Pokratice 2:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Ledvice - Jun. Děčín 5:4p. (3:2) 05.11. 14:00 -
Proboštov - Modrá zrušen -
Vroutek - Lenešice 1:2 (0:1) 22.10. 11:30 -
Osek - Novosedlice 7:2 (5:1) 01.10. 12:30 -
Souš B - Krupka 2:0 (1:0) 28.09. 10:30 -
Spořice - Nové Sedlo 4:3p. (0:1) 25.09. 14:00 -
Proboštov - Spořice 3:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Křešice - Svádov 4:1 (4:1) 10.09. 13:30 -
Duchcov - Strupčice 1:4 (0:2) 03.09. 10:30 -
Žatec - Krupka 1:0p. (0:0) 27.08. 17:00 -
Dobkovice - Čes. Kopisty 7:0 (2:0) 19.06. 17:30 -
Ervěnice - Spořice 0:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Chabařovice - Čes. Kopisty 4:2 (3:0) 04.06. 10:00 -
Perštejn - H. Jiřetín 4:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Povrly - Chlumec B 2:1 (1:0) 21.05. 10:30 -
Proboštov - Klášterec 5:4 (0:0) 14.05. 10:00 -
Oldřichov - Jílové 4:1 (2:0) 30.04. 10:30 -
Černovice - Roudnice 5:1 (2:1) 23.04. 13:30 -
Hostovice - Union Děčín 3:2p. (2:0) 16.04. 17:00 -
Souš B - Krupka 4:2 (1:1) 03.04. 15:00 -
Klášterec - Ledvice 1:6 (0:2) 26.03. 15:00 -
Dobroměřice - Liběšice 5:0 (0:0) 19.03. 15:00 -
Petrovice - Libouchec B 3:2 (2:2) 06.11. 14:00 -
T.Kadaň - Lovosice 2:1p. (0:0) 06.11. 10:30 -
Čes. Kamenice - Křešice 3:4p. (3:1) 30.10. 10:30 -
Roudnice - Klášterec 7:0 (2:0) 24.10. 13:00 -
H. Jiřetín - Perštejn 3:1 (0:1) 16.10. 10:30 -
Ervěnice - Ledvice 2:7 (1:3) 10.10. 16:00