Prekop Štefan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Velké Březno B - Povrly B 5:1 (2:0) 07.11. 14:00 -
Vaňov - Malečov 3:0 (1:0) 30.10. 14:30 -
Velké Chvojno - Sebuzín 0:6 (0:2) 23.10. 15:30 -
Chlumec B - Povrly 5:3 (4:1) 16.10. 16:00 -
Trmice B - Brná B 8:4 (1:2) 09.10. 14:00 -
Chabařovice B - Povrly B 3:4 (1:0) 02.10. 14:00 -
Vaňov - Velké Březno 2:1p. (1:0) 18.09. 17:00 -
Sebuzín B - Velké Březno B 3:1 (2:1) 18.09. 13:30 -
Brná B - Skorotice 2:1 (0:0) 12.09. 16:00 -
Petrovice - Malečov 5:4 (1:1) 11.09. 17:00 -
Valtířov - Brná B 0:4 (0:4) 04.09. 16:00 -
Povrly - Neštěmice B 2:3 (2:1) 28.08. 10:30 -
Malečov - Trmice 2:1 (1:0) 21.08. 16:00 -
Petrovice - SKP Sever 6:2 (4:2) 09.11. 14:00 -
Povrly - Velké Březno 1:3 (0:2) 02.11. 14:00 -
Velké Chvojno - SKP Sever 6:2 (3:0) 26.10. 14:30 -
Chabařovice B - Velké Březno B 1:6 (0:3) 19.10. 14:00 -
Svádov B - Skorotice 3:2p. (2:1) 13.10. 10:30 -
Chlumec B - Trmice 2:5 (1:2) 12.10. 16:00 -
Povrly B - Svádov B 1:8 (1:4) 06.10. 14:00 -
Malečov - Neštěmice B 3:4p. (1:2) 29.09. 16:30 -
Chlumec B - Velké Březno 2:7 (1:2) 28.09. 16:30 -
Svádov B - Chabařovice B 5:3 (2:2) 15.09. 14:00 -
Valtířov - Tisá 0:1p. (0:0) 14.09. 14:15 -
Povrly - Mojžíř B 4:0 (2:0) 07.09. 14:00 -
Velké Chvojno - Povrly 1:0 (1:0) 31.08. 17:00 -
Telnice - Velké Březno B 1:2p. (0:1) 24.08. 16:00 -
Vědomice - Brňany 1:1 (0:1) 15.06. 17:00 -
Povrly - Tisá 2:7 (1:2) 25.05. 14:30 -
SKP Sever - Přestanov 0:11 (0:7) 18.05. 17:00 -
Valtířov - Tisá 1:3 (0:0) 11.05. 16:00 -
Sebuzín - Tisá 1:0 (0:0) 27.04. 17:00 -
Velké Březno B - Vaňov 0:8 (0:3) 20.04. 17:00 -
Velké Chvojno - Chuderov B 1:2 (1:0) 13.04. 17:00 -
Trmice B - Mojžíř B 6:3 (2:2) 13.04. 10:30 -
SKP Sever - Sebuzín 0:1 (0:1) 06.04. 14:00 -
Tisá - Chuderov B 5:1 (4:1) 30.03. 16:30 -
Velké Březno B - Tisá 2:3 (0:0) 23.03. 15:00 -
Velké Březno B - Chuderov B 3:2 (0:0) 17.11. 13:30 -
Velké Chvojno - Povrly 0:3 (0:2) 10.11. 14:00 -
Brná B - Telnice 4:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Chabařovice B - Malečov 9:3 (6:1) 27.10. 14:00 -
Svádov B - Chabařovice B 1:6 (1:2) 20.10. 15:00 -
Chlumec B - Vaňov 1:9 (1:7) 13.10. 15:30 -
Brná B - Chabařovice B 3:2p. (2:1) 07.10. 16:00 -
Chlumec B - Velké Chvojno 0:2 (0:2) 29.09. 16:00 -
Trmice B - Přestanov 4:1 (3:0) 22.09. 14:00 -
Chuderov B - Velké Chvojno 3:0 (3:0) 15.09. 13:30 -
Brná B - Skorotice 10:4 (5:1) 09.09. 16:00 -
Velké Chvojno - Velké Březno B 3:1 (1:1) 08.09. 13:00