Kloub Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Krupka - Modlany 2:1p. (0:0) 07.03. 14:30 -
Svádov - Hostovice 3:1 (0:0) 30.11. 10:30 -
Benešov - Vaňov 1:5 (1:2) 23.11. 10:00 -
Perštejn - Modrá 0:1 (0:1) 09.11. 14:00 -
Obrnice - Nové Sedlo 0:7 (0:4) 02.11. 10:30 -
Kleneč - Vědomice 2:6 (2:2) 26.10. 14:30 -
Ohníč - Kopisty 0:3 (0:0) 26.10. 11:00 -
Střekov - Ervěnice 5:4p. (2:1) 12.10. 16:00 -
Pokratice - Bezděkov 4:3 (2:1) 05.10. 10:30 -
Ledvice - Roudnice 1:2p. (1:1) 28.09. 15:00 -
Jun. Děčín - Unčín 6:2 (2:1) 22.09. 16:30 -
T.Kadaň - Jílové 4:2 (1:1) 31.08. 10:15 -
Čes. Kopisty - Malé Žernoseky 4:5p. (2:2) 15.06. 10:00 -
Louny - Dobroměřice 6:1 (1:0) 02.06. 17:00 -
Dubí - Březiny 1:5 (0:1) 25.05. 13:30 -
Roudnice - Jun. Děčín 1:2 (1:0) 08.05. 17:00 -
Krupka - Louny 0:4 (0:1) 27.04. 17:00 -
Oldřichov - Benešov 6:1 (2:1) 13.04. 17:00 -
Chabařovice - Jiříkov 0:1 (0:0) 06.04. 10:30 -
Rumburk - Neštěmice 0:3 (0:0) 30.03. 16:30 -
T.Kadaň - Srbice 0:2 (0:0) 17.03. 14:00 -
Litoměřicko C - Bezděkov 2:4 (1:2) 18.11. 10:30 -
Vroutek - Klášterec 5:3 (5:0) 27.10. 14:30 -
Vilémov - Lom 9:0 (5:0) 20.10. 12:00 -
Libouchec - Neštěmice 0:1p. (0:0) 13.10. 15:30 -
Lom - Blažim 0:6 (0:3) 06.10. 12:30 -
Ledvice - Údlice 2:3p. (0:0) 29.09. 15:00 -
Lenešice - Chlumčany 1:0 (1:0) 22.09. 10:15 -
Litoměřicko B - Lovosice 2:1p. (1:1) 16.09. 10:30 -
Lukavec - Černiv 1:4 (1:2) 08.09. 10:30 -
Ledvice - Kryry 6:0 (2:0) 25.08. 15:00 -
Oldřichov - Bohušovice 8:2 (5:0) 16.06. 17:00 -
Vilémov - Neštěmice 5:0 (2:0) 02.06. 17:00 -
Velké Žernoseky - Vědomice 4:1 (1:0) 26.05. 17:00 -
Trmice - Chlumec 9:1 (4:0) 26.05. 10:30 -
Union Děčín - Jiříkov 3:2 (1:1) 12.05. 13:30 -
T.Kadaň - Žatec 2:1 (1:0) 05.05. 10:15 -
T.Kadaň - Jílové 2:0 (0:0) 01.05. 17:00 -
Lukavec - Ohníč 2:3 (1:1) 28.04. 17:00 -
Doksy - Ž. Brod 1:4 (0:2) 14.04. 17:00 -
Neštěmice - Krupka 1:3 (1:2) 07.04. 16:30 -
Jun. Děčín - Libouchec 4:1 (1:0) 19.11. 17:00 -
Kostomlaty - Hrob 0:1 (0:1) 18.11. 10:00 -
Srbice - Žatec 3:4 (2:2) 17.11. 14:00 -
Březno - Údlice 1:0p. (0:0) 04.11. 14:00 -
Ruprechtice - Desná 2:2 (1:0) 28.10. 10:30 -
Černiv - Kostomlaty 2:4 (2:0) 15.10. 16:00 -
Most - Srbice 3:0 (1:0) 14.10. 10:15 -
Benešov - Mojžíř 2:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Údlice - Spořice 1:0 (0:0) 30.09. 16:30