Čáka Jindřich
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Srbice - Vilémov 2:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Lovosice - Pokratice 0:3 (0:1) 18.11. 13:30 -
Dubí - Oldřichov B 2:3p. (1:0) 17.11. 13:30 -
Vilémov - Oldřichov 5:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
T.Kadaň - Neštěmice 3:2p. (0:0) 15.10. 16:00 -
Spořice - Nové Sedlo 1:2 (1:0) 07.10. 15:00 -
Duchcov B - Háj 3:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Sebuzín - Úštěk 5:1 (1:0) 30.09. 12:30 -
Modlany - Brná 5:0 (3:0) 28.09. 15:00 -
Duchcov - Kryry 6:0 (3:0) 23.09. 13:00 -
Jílové - Žatec 0:2 (0:2) 16.09. 17:00 -
Černovice - Brná 0:3 (0:1) 09.09. 10:30 -
LoKo - Hrušovany 7:1 (3:0) 02.09. 17:00 -
Bílina - Jun. Děčín 3:1 (1:0) 26.08. 15:00 -
Trmice - Velké Březno 5:1 (1:1) 19.08. 10:30 -
H. Jiřetín - Jun. Děčín 2:3p. (2:1) 12.08. 10:30 -
Pokratice - Klášterec 4:3 (0:1) 17.06. 16:00 -
Vilémov - Meteor 1:4 (1:3) 29.04. 17:00 -
Bečov - Hostomice 9:0 (4:0) 22.04. 17:00 -
Liberec B - Mýto 3:1 (2:0) 12.03. 10:15 -
Hvězda Cheb - Admira B 3:1 (1:0) 29.10. 16:00 -
Nové Sedlo - Pokratice 1:4 (0:1) 15.10. 10:15 -
Rtyně - H. Jiřetín B 3:2p. (1:2) 08.10. 14:30 -
Litoměřicko - Modrá 5:2 (2:0) 18.06. 10:15 -
Vroutek - Blažim 4:2 (3:1) 11.06. 10:00 -
Brná - Perštejn 4:3 (3:2) 04.06. 17:00 -
Údlice - Strupčice 4:1 (2:1) 29.05. 14:30 -
Domoušice - Srbice 3:4 (2:2) 21.05. 17:00 -
Ervěnice - Černovice 1:4 (0:1) 14.05. 17:00 -
Žatec - T.Kadaň 1:2 (0:1) 07.05. 17:00 -
Nové Sedlo - Strupčice 3:4p. (0:1) 30.04. 10:30 -
Jílové - Litoměřicko 3:2 (2:1) 23.04. 17:00 -
Modlany - Jílové 2:3p. (1:1) 09.04. 16:30 -
Srbice - T.Kadaň 3:2 (1:0) 02.04. 16:30 -
Nové Sedlo - Ohníč 7:1 (3:1) 26.03. 10:30 -
Srbice - Vilémov 4:3p. (0:2) 19.03. 15:00 -
Vilémov - Brná 4:2 (2:1) 12.03. 14:30 -
Modlany - Perštejn 4:3 (3:1) 13.11. 14:00 -
Hrádek - Ž. Brod 2:0 (1:0) 30.10. 14:00 -
Oldřichov B - Sobědruhy 9:0 (5:0) 28.10. 15:00 -
Chlumec - Čes. Kamenice 4:1 (1:1) 23.10. 12:00 -
Mojžíř - Roudnice 1:2 (1:0) 16.10. 16:00 -
Král. Poříčí - Chodov 3:1 (2:0) 09.10. 16:00 -
Oldřichov - Domoušice 1:2 (1:1) 25.09. 10:30 -
Krásný Dvůr - Chlumčany 0:5 (0:2) 19.09. 14:00 -
Roudnice - Černovice 4:2 (3:1) 11.09. 17:00 -
Hrádek - Hejnice 3:1 (1:1) 04.09. 17:00 -
Modrá - T.Kadaň 2:3 (0:1) 28.08. 17:00 -
Neštěmice - Střekov 21:0 (11:0) 21.08. 10:15 -
Union Děčín - Dobkovice 2:4 (1:1) 15.08. 17:00