Franko Štefan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Droužkovice - Březno B 8:0 (1:0) 04.05. 17:00 -
TJ Sparta Radonice - Kadaň 2:5 (2:1) 27.04. 14:00 -
Místo - Hrušovany 1:4 (0:0) 21.04. 17:00 -
Březno B - Spořice B 4:1 (1:0) 14.04. 17:00 -
Libčeves - Kozly 0:1 (0:1) 13.04. 17:00 -
Hrušovany - Málkov 0:2 (0:0) 10.11. 14:00 -
Spořice B - Místo 4:3p. (2:2) 03.11. 14:00 -
T.Kadaň B - Kadaň 6:3 (4:1) 21.10. 15:30 -
Libědice - T.Kadaň B 6:4 (5:1) 14.10. 15:00 -
Droužkovice - Údlice B 0:1 (0:0) 13.10. 16:00 -
Perštejn B - Vejprty 4:5 (1:3) 07.10. 13:00 -
Vejprty - Vilémov B zrušen -
Málkov - Údlice B 10:2 (5:1) 22.09. 16:30 -
Spořice B - Otvice 5:3 (1:2) 15.09. 10:30 -
Spořice B - Droužkovice 1:2 (1:2) 09.09. 17:00 -
Místo - Spořice B 0:3 (0:0) 02.09. 14:00 -
Hrušovany - Březno B 0:2 (0:1) 01.09. 17:00 -
Březno B - Málkov 0:3 (0:0) 26.08. 17:00 -
Vrskmaň - Havraň 4:3p. (1:1) 17.06. 17:00 -
Spořice B - Meziboří 1:8 (0:5) 10.06. 17:00 -
Vejprty - Rašovice 0:2 (0:1) 02.06. 17:00 -
Mašťov - Libědice 3:4p. (0:1) 27.05. 17:00 -
Kovářská - TJ Sparta Radonice 2:4 (2:1) 19.05. 17:00 -
Polerady - Spořice B 1:0 (0:0) 12.05. 17:00 -
Místo - Málkov 4:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Spořice B - Bečov 2:7 (0:5) 22.04. 17:00 -
Droužkovice - Kopisty B 3:0 (2:0) 14.04. 17:00 -
LoKo B - Otvice 1:7 (1:3) 12.11. 14:00 -
Rašovice - Vejprty 4:3p. (2:2) 04.11. 14:00 -
Vejprty - Místo 3:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Vrskmaň - Údlice B 0:4 (0:2) 15.10. 16:00 -
Kovářská - Mašťov 1:2p. (0:1) 14.10. 16:00 -
Vilémov - Kovářská 5:1 (3:0) 07.10. 16:00 -
H. Jiřetín B - Droužkovice 0:1p. (0:0) 01.10. 16:30 -
Spořice B - Údlice B 5:4 (3:0) 17.09. 17:00 -
Vilémov - Málkov 4:5p. (0:1) 09.09. 17:00 -
Otvice - Bečov 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Kopisty B - Meziboří 5:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Málkov - LoKo B 7:0 (3:0) 22.04. 17:00 -
Místo - TJ Sparta Radonice 8:3 (4:1) 15.04. 17:00 -
Údlice B - Otvice 2:0 (2:0) 13.04. 17:00 -
Vrskmaň - Droužkovice 1:1 (0:0) 09.04. 16:30 -
Místo - Jeseň 4:3p. (1:1) 01.04. 16:30 -
Otvice - Polerady 4:1 (2:0) 12.11. 14:00 -
Spořice B - Bečov 1:2 (1:1) 05.11. 10:30 -
Vrskmaň - Obrnice B 5:1 (3:1) 30.10. 14:30 -
Málkov - Kovářská 6:1 (0:0) 15.10. 16:00 -
Údlice B - H. Jiřetín B 1:2 (0:1) 09.10. 16:00 -
Libědice - Místo 0:0 (0:0) 02.10. 14:00 -
Polerady - H. Jiřetín B 1:6 (1:4) 24.09. 16:30