Novotný Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Novosedlice B - Kopisty 8:3 (5:1) 23.03. 15:00 -
Dubí - Unčín 0:2 (0:0) 09.03. 14:00 -
SK Dubí - Unčín 6:1 (4:0) 18.11. 15:30 -
Košťany - Modlany B 0:2 (0:1) 14.10. 16:00 -
Oldřichov B - Unčín 3:0 (1:0) 08.10. 15:30 -
Braňany - Sobědruhy 1:4 (1:3) 30.09. 14:00 -
Košťany - Proboštov B 0:4 (0:3) 28.09. 16:30 -
Dubí - Trnovany 6:2 (2:2) 23.09. 16:30 -
Kladruby - Oldřichov B 8:1 (3:0) 16.09. 10:30 -
Proboštov B - Oldřichov B 4:1 (0:1) 03.09. 10:15 -
Bechlín - Vědomice 0:1 (0:1) 17.06. 17:00 -
Dubí - Soběchleby 1:0p. (0:0) 03.06. 17:30 -
Hrob - Košťany 1:2 (0:1) 27.05. 17:30 -
Trnovany - Unčín 1:4 (0:0) 21.05. 15:00 -
Modlany B - Kostomlaty 3:4p. (0:2) 14.05. 14:00 -
Vchynice - Třebenice 5:1 (2:0) 22.04. 17:00 -
Proboštov B - Kladruby 7:1 (3:0) 13.11. 10:15 -
Malé Žernoseky - Úpohlavy 7:2 (2:2) 08.10. 16:00 -
Novosedlice - Vroutek 3:2 (3:1) 28.09. 16:30 -
Bečov - Ohníč B 8:2 (3:0) 24.09. 15:00 -
Soběchleby - Sobědruhy 3:0 (1:0) 11.06. 15:00 -
Hrobčice - Kladruby 0:1 (0:1) 01.06. 18:00 -
Dubí - Proboštov B 1:0p. (0:0) 30.04. 17:30 -
Proboštov B - Lahošť zrušen -
Modlany B - Kostomlaty 3:2p. (0:1) 26.09. 14:30 -
Proboštov B - Kladruby 1:5 (0:3) 20.09. 10:15 -
Rtyně - Modlany B 5:1 (2:0) 02.11. 14:00 -
SK Dubí - Oldřichov B 2:1 (0:0) 26.10. 14:30 -
Trnovany - Bořislav 2:1 (1:0) 19.10. 14:30 -
Hrobčice - H. Jiřetín B 2:1p. (1:0) 12.10. 15:00 -
Hrobčice - Košťany 5:2 (2:1) 05.10. 15:00 -
Lom - Vilémov 5:1 (1:1) 18.05. 17:00 -
Černiv - Bezděkov 0:4 (0:2) 12.05. 17:00 -
Chlumčany - Lenešice 0:4 (0:2) 20.04. 13:30 -
Hostovice - Velké Březno 3:2 (2:1) 06.04. 16:00 -
Bílina - Březno 3:0 (0:0) 10.11. 14:00 -
Neštěmice - Proboštov 2:0 (2:0) 03.11. 10:15 -
Čes. Kopisty - Lukavec 4:3 (3:1) 28.10. 14:30 -
Rumburk - Čes. Kamenice 1:2 (0:0) 20.10. 15:30 -
Libochovice - Dušníky 1:2 (0:0) 14.10. 15:30 -
Rumburk - Proboštov 2:2 (0:2) 06.10. 16:00 -
Kryry - Údlice 0:6 (0:3) 15.09. 16:30 -
Domoušice - Klášterec 7:1 (4:0) 08.09. 17:00 -
Union Děčín - Jiříkov 1:3 (0:1) 01.09. 13:30 -
Mojžíř - Libouchec 1:4 (0:3) 25.08. 17:00 -
Dušníky - Černiv 2:1 (1:1) 26.05. 13:30 -
Rovné - Duchcov 0:1p. (0:0) 19.05. 10:30 -
Kostomlaty - Bezděkov 3:0 (3:0) 05.05. 13:30 -
Duchcov - Dušníky 2:1 (1:0) 28.04. 13:30 -
Klášterec - Podbořany 5:3 (2:0) 18.11. 15:30