Kosejk Přemysl
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rovné - Libochovice 2:0 (1:0) 13.04. 16:30 -
Proboštov B - Ohníč 5:2 (1:2) 07.04. 10:15 -
Modlany B - Hrob 5:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Trnovany B - Zabrušany 3:1 (0:1) 16.03. 10:00 -
Proboštov B - Kopisty 7:0 (5:0) 18.11. 13:30 -
Modlany B - Novosedlice B 7:3 (3:2) 17.11. 10:30 -
Kladruby - Proboštov B 1:2 (0:1) 12.11. 10:30 -
Travčice - Litoměřicko B 0:3 (0:1) 11.11. 14:00 -
SK Dubí - Kopisty 2:3p. (0:2) 04.11. 11:30 -
Libotenice - Dobříň 3:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Kladruby - Modlany B 2:3 (2:2) 30.09. 10:30 -
Braňany - Suché 1:0 (1:0) 28.09. 14:00 -
Duchcov B - Sobědruhy 0:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
Rtyně - SK Dubí 2:3p. (1:0) 09.09. 15:00 -
Kladruby - Unčín 1:4 (1:4) 02.09. 10:30 -
Oldřichov B - Trnovany 4:2 (3:0) 27.08. 15:30 -
Rtyně - Dubí 3:2p. (2:2) 26.08. 15:00 -
Kostomlaty - Ohníč B 2:0 (2:0) 19.08. 15:00 -
Oldřichov B - Unčín 0:6 (0:3) 17.06. 10:15 -
Suché - Duchcov B 5:1 (5:0) 10.06. 17:00 -
Trnovany - Hrob 1:2 (1:2) 03.06. 15:00 -
Kladruby - Proboštov B 2:4 (0:3) 02.06. 18:00 -
Soběchleby - Rtyně 3:4p. (2:1) 13.05. 15:00 -
Sobědruhy - Kladruby 2:5 (1:3) 29.04. 15:00 -
Suché - Polerady 6:2 (4:0) 22.04. 17:00 -
Hostomice - Suché 1:3 (1:2) 16.04. 16:00 -
Suché - Ohníč B 3:2 (1:1) 08.04. 16:30 -
Trnovany - Košťany 2:3 (0:2) 02.04. 15:00 -
Zabrušany - Hrobčice 4:1 (3:1) 25.03. 15:00 -
Modlany B - Bečov 3:2 (1:0) 13.11. 13:30 -
Sobědruhy - Oldřichov B 3:2p. (1:1) 12.11. 13:30 -
Trnovany - Kopisty 8:1 (3:1) 06.11. 14:00 -
Kladruby - Kopisty 3:1 (1:1) 22.10. 10:30 -
Soběchleby - Kladruby 8:3 (4:1) 01.10. 15:00 -
Soběchleby - Sobědruhy 6:2 (4:1) 28.09. 16:00 -
Kladruby - Rtyně 2:1p. (0:0) 10.09. 10:30 -
Sobědruhy - Hrob 2:1p. (1:0) 18.06. 17:30 -
Kladruby - Litvínov 0:6 (0:3) 11.06. 10:30 -
Zabrušany - Modlany B 3:5 (0:2) 21.05. 15:00 -
Kladruby - Košťany 1:3 (1:2) 07.05. 10:30 -
Hrobčice - Oldřichov B 0:3 (0:2) 30.04. 15:00 -
Soběchleby - Litvínov 1:10 (0:5) 16.04. 17:00 -
Kladruby - Proboštov B 2:1 (2:1) 09.04. 10:30 -
Oldřichov B - Dubí 2:3 (1:2) 27.03. 15:00 -
Soběchleby - Hrobčice 0:2 (0:1) 19.03. 15:00 -
Litvínov - SK Dubí 4:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Havraň - Suché zrušen -
SK Dubí - Hrob 1:0 (1:0) 17.10. 14:00 -
Oldřichov B - Braňany 11:1 (3:0) 10.10. 15:00 -
Trnovany - Háj 7:2 (4:2) 25.09. 15:00