Kuti Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Velké Žernoseky - Zahořany 8:2 (3:1) 12.11. 14:00 -
Vědomice - Mšené lázně 3:2p. (0:0) 11.11. 14:00 -
Velemín - Malé Žernoseky 2:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Kostomlaty - Bechlín B 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Radovesice - Pokratice B 6:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Úpohlavy - Podsedice 0:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Hoštka - Liběšice B 5:2 (3:1) 14.10. 15:30 -
Přestavlky - Předonín 1:4 (0:1) 01.10. 16:00 -
Libotenice - Liběšice B 2:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Střížovice - Kostomlaty 4:3 (1:2) 30.09. 13:00 -
Medvědice - Podsedice 3:2p. (1:0) 17.09. 16:30 -
Střížovice - Račiněves 3:2p. (2:1) 16.09. 13:30 -
Lovečkovice - Libochovany 4:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Lounky-Chodouny - Bechlín 1:3 (1:1) 09.09. 17:00 -
Rovné - Brňany 3:0 (2:0) 02.09. 17:00 -
Dobříň - Černiv 1:3 (1:0) 10.06. 17:00 -
Úpohlavy - Radovesice 1:6 (1:4) 04.06. 17:00 -
Prackovice - Třebívlice 2:5 (0:3) 27.05. 17:00 -
Bechlín B - Přestavlky 11:0 (7:0) 27.05. 14:00 -
Podsedice - Libínky 3:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Křesín - Prackovice 3:0 (0:0) 20.05. 17:00 -
Vrbice-Vetlá - Mšené lázně B 1:5 (0:2) 14.05. 17:00 -
Pokratice B - Zahořany 10:0 (6:0) 07.05. 17:00 -
Lounky-Chodouny - Kleneč 5:0 (3:0) 06.05. 17:00 -
Vědomice - Straškov 0:2 (0:0) 29.04. 17:00 -
Ploskovice - Terezín 4:2 (1:0) 23.04. 17:00 -
Dobříň - Libochovice 2:1 (1:0) 22.04. 17:00 -
Podbradec - Kostomlaty 2:5 (1:2) 16.04. 16:30 -
Úštěk - Libotenice 4:1 (1:0) 15.04. 15:00 -
Medvědice - Radovesice 2:7 (0:4) 08.04. 16:30 -
Mšené lázně - Předonín 18:0 (9:0) 01.04. 16:30 -
Litoměřicko B - Úštěk 2:6 (2:2) 12.11. 14:00 -
Čížkovice - Prackovice 4:3p. (2:1) 05.11. 14:00 -
Rovné B - Bechlín 0:4 (0:3) 30.10. 14:30 -
Vědomice - Podlusky 10:1 (5:0) 29.10. 14:30 -
Čížkovice - Sulejovice 5:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Libochovany - Pokratice B 2:4 (1:2) 22.10. 12:30 -
Pokratice B - Lovečkovice 14:4 (6:1) 16.10. 15:30 -
Radovesice - Třebenice 10:2 (4:1) 15.10. 15:30 -
Lovečkovice - Zahořany 3:2 (0:2) 09.10. 16:00 -
Dobříň - Rovné 2:1 (0:0) 24.09. 16:30 -
Zahořany - Pokratice B 2:12 (2:5) 18.09. 16:30 -
Malé Žernoseky - Čížkovice 5:1 (2:0) 17.09. 16:30 -
Předonín - Travčice 3:5 (1:2) 11.09. 17:00 -
Litoměřicko B - Hoštka 1:3 (0:0) 10.09. 17:00 -
Ploskovice - Podsedice 3:2 (2:1) 28.08. 17:00 -
Bříza - Dušníky B 2:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Předonín - Kleneč 2:4 (1:4) 18.06. 17:00 -
Bechlín B - Mšené lázně B 3:4p. (1:0) 11.06. 14:00 -
Podlusky - Střížovice 11:0 (3:0) 05.06. 17:00