Vokoun Daniel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Táborsko - Jihlava 2:1 (0:1) 16.03. 15:00 -
Vyškov - Vlašim 2:2 (0:1) 09.03. 10:15 -
Pardubice - Zlín 0:1 (0:1) 04.11. 15:00 -
Prostějov - Dukla 1:2 (0:1) 28.10. 10:30 -
Táborsko - Sigma B 6:2 (4:0) 07.10. 16:00 -
Jihlava - Prostějov 2:1 (0:1) 01.10. 17:00 -
Opava - Dukla 1:0 (0:0) 15.09. 17:30 -
Líšeň - Varnsdorf 2:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Prostějov - Vlašim 0:1 (0:1) 12.08. 10:30 -
Líšeň - Příbram 2:0 (1:0) 05.08. 17:00 -
Boleslav - Liberec 2:2 (0:2) 30.07. 15:00 -
Karviná - Zlín 4:1 (3:0) 22.07. 15:00 -
Líšeň - Dukla 1:3 (0:0) 28.05. 17:00 -
Vyškov - Sigma B 2:0 (2:0) 20.05. 10:15 -
Varnsdorf - Táborsko 5:3 (2:1) 14.05. 17:00 -
Příbram - Vlašim 0:3 (0:2) 29.04. 17:00 -
Dukla - Sigma B 3:2 (2:1) 19.04. 17:00 -
Vyškov - Třinec 2:1 (0:0) 15.04. 10:15 -
Sigma B - Líšeň 1:2 (1:0) 02.04. 10:15 -
Jihlava - Vyškov 0:3 (0:2) 04.11. 18:00 -
Táborsko - Varnsdorf 1:1 (1:0) 23.10. 15:30 -
Prostějov - Sparta B 0:2 (0:1) 01.10. 16:00 -
Opava - Chrudim 2:0 (0:0) 09.09. 18:00 -
Varnsdorf - Příbram 1:2 (0:1) 31.08. 17:30 -
Karviná - Jihlava 2:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Prostějov - Třinec 1:1 (1:0) 06.08. 17:00 -
Hradec B - Liberec B 2:1 (2:0) 05.06. 10:15 -
Domažlice - Povltavská FA 4:1 (1:0) 01.06. 18:00 -
Ústí n/O - Přepeře 0:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Jablonec B - Teplice B 3:1 (2:1) 30.04. 10:15 -
Písek - Sokolov 1:2 (1:2) 08.04. 19:00 -
Pardubice B - Dukla B 0:3 (0:1) 19.03. 10:15 -
Králův Dvůr - Sokolov 3:0 (2:0) 01.09. 17:30 -
Živanice - Přepeře 2:1 (0:0) 21.08. 17:00 -
Přepeře - Bohemians B 4:1 (2:0) 10.10. 10:30 -
Živanice - Chlumec 1:2 (1:1) 26.09. 15:30 -
Sparta B - Sokolov 10:0 (4:0) 13.09. 10:15 -
Zbuzany - Liberec B 3:1 (1:0) 29.08. 10:15 -
Brozany - Jablonec B 1:3 (0:0) 10.11. 14:00 -
Louny - Aritma 0:1p. (0:0) 06.10. 16:00 -
Štětí - Ostrov 1:2 (0:1) 31.08. 10:15 -
Dobříš - Neratovice 1:0p. (0:0) 10.08. 17:00 -
Benátky - D. Králové 4:0 (2:0) 09.06. 17:00 -
Trutnov - Horky 6:3 (4:0) 25.05. 17:00 -
Pardubice B - Trutnov 6:0 (3:0) 20.04. 15:30 -
Brandýs n.L. - Nymburk 2:1 (1:0) 23.03. 10:15 -
Trutnov - V. Hamry 5:2 (2:0) 17.11. 11:00 -
V. Hamry - Olympia HK zrušen -
Mar. Lázně - Aritma 1:2 (0:0) 06.10. 15:00 -
Benátky - Olympia HK zrušen