Žaba Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hostouň B - V. Přítočno 4:1 (4:1) 16.11. 10:00 -
Kunice - Mnichovice 3:1 (2:1) 09.11. 10:15 -
Milovice - S.Boleslav 2:3 (1:0) 26.10. 14:30 -
Pšovka - M.Hradiště 2:1p. (1:0) 05.10. 16:00 -
D. Dušníky - Jinočany 2:4 (1:2) 29.09. 16:00 -
Záryby - Slavia 0:6 (0:2) 07.09. 17:00 -
Průhonice - Slavia 0:3 (0:1) 24.08. 16:00 -
Milín - Zdice 3:4p. (2:1) 15.06. 10:15 -
Hvozdnice - Hřebeč 3:1 (3:0) 05.06. 18:00 -
Mělník - Libčice 1:3 (1:2) 01.06. 10:15 -
Milín - Dobříš B 4:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
DBSK - Č. Brod B 2:0 (1:0) 27.04. 17:00 -
Slavia - Sedlčany B 3:0 (1:0) 20.04. 17:00 -
Struhařov - Kondrac 1:2 (0:2) 07.04. 15:00 -
Milín - Choteč 5:2 (2:2) 31.03. 15:00 -
Vestec - Kosoř 3:2 (0:2) 23.03. 15:00 -
Mníšek - Průhonice 1:2p. (1:1) 18.11. 13:30 -
Černolice - Choteč 11:1 (6:0) 10.11. 14:00 -
Janovice - Pravonín 2:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Choteč - D. Dušníky 3:1 (1:0) 03.11. 14:00 -
Jankov - Čerčany 5:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Hřebeč - Velim 3:2 (2:0) 27.10. 10:15 -
Doksy - Jíloviště 3:2 (2:1) 06.10. 16:00 -
Lysá - Záryby 2:1 (1:1) 29.09. 16:30 -
Lhota - B.Poděbrady 4:1 (2:1) 16.09. 17:00 -
Záryby - Úvaly 7:1 (4:1) 08.09. 17:00 -
Kunice - Sedlčany B 2:1 (2:0) 01.09. 10:15 -
Vestec - Doksy 0:2 (0:1) 18.08. 10:15 -
Klíčany - Hvozdnice 3:1 (2:0) 16.06. 10:15 -
Ostrá B - Jest. Lhota 4:2 (3:0) 20.05. 10:15 -
Petrovice - Hýskov 2:1p. (1:1) 29.04. 17:00 -
Cerhovice - Podlesí 1:2p. (0:1) 25.04. 17:30 -
Černolice - Libušín 2:1 (0:1) 21.04. 17:00 -
Jest. Lhota - Čáslav B 1:2 (0:1) 15.04. 16:30 -
Doksy - Mšec-N. Straš. 3:2p. (1:1) 07.04. 10:15 -
Sedlčany B - Králův Dvůr B 2:3 (0:1) 01.04. 15:00 -
Rožmitál - Hýskov 0:4 (0:2) 11.11. 14:00 -
Dobříč - Lety 0:3 (0:2) 14.10. 10:15 -
Sedlčany B - Rožmitál 2:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Pšovka - Velim 0:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Bílkovice - Struhařov 1:2 (1:0) 13.09. 17:00 -
Komárov - Podlesí 1:2 (0:1) 09.09. 10:30 -
M.Hradiště - U.Janovice 3:2 (1:0) 20.08. 17:00 -
Lety - Zdice 2:1 (1:1) 17.06. 17:00 -
Benátky B - Nelahozeves 0:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
B.Podolí - Pátek 0:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Teplýšovice - Kondrac 1:0 (0:0) 17.05. 18:00 -
Neveklov - Kondrac 4:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
Loděnice - Lety 2:1 (2:1) 22.04. 17:00 -
Hostomice - Spartak 1:2p. (1:1) 08.04. 10:30