Paukner Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Votice - Doksy 3:1 (0:1) 10.10. 16:00 -
Úvaly - Pěčice 1:3 (1:2) 26.05. 17:00 -
Loučeň - Pečky 3:2p. (1:2) 18.05. 17:00 -
Lysá - Pšovka 2:0 (1:0) 04.05. 17:00 -
Kosmonosy - Rejšice 6:3 (3:0) 19.04. 17:00 -
Poříčany - Slaný 2:0 (2:0) 17.03. 15:00 -
Klecany - V.Dobrá 6:1 (3:0) 20.10. 15:30 -
Chlumec - Choteč 3:1 (2:0) 06.10. 16:00 -
B.Poděbrady - Slaný 1:5 (1:2) 08.09. 17:00 -
Kosoř - V.Dobrá 4:2 (3:2) 11.08. 17:00 -
Sedlčany B - Dobříš B 4:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Poříčí - Kutná Hora 4:0 (3:0) 19.05. 17:00 -
Průhonice - Zvole 4:2 (2:1) 12.05. 17:00 -
Kondrac - Týnec 1:0 (1:0) 06.05. 17:00 -
Unhošť - Slaný B 1:0p. (0:0) 22.04. 17:00 -
Kly - M.Hradiště 0:1p. (0:0) 31.03. 10:15 -
Poříčí - Slaný 1:0p. (0:0) 11.11. 14:00 -
Byšice - Mělník 0:5 (0:2) 21.10. 15:30 -
Zvole - Průhonice 2:1 (0:0) 14.10. 15:30 -
Hostomice - Hýskov zrušen -
Dobříš B - D. Dušníky 4:2 (3:1) 23.09. 10:15 -
Libušín - Klecany 3:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Tochovice - Spartak 2:1 (0:0) 30.08. 17:30 -
Č. Brod B - Velim 2:1 (1:1) 27.08. 14:30 -
Černolice - Votice 3:1 (3:0) 22.04. 17:00 -
Kunice - Klíčany 0:5 (0:0) 15.04. 17:00 -
M.Hradiště - Vykáň 1:2p. (0:0) 19.03. 15:00 -
Votice - Kácov 7:1 (3:1) 18.06. 17:00 -
Jesenice - Kr. Hora B 5:0 (3:0) 12.06. 17:00 -
Hřiměždice B - Jesenice 1:5 (1:4) 05.06. 10:15 -
D. Dušníky B - Petrovice B 5:3 (1:2) 29.05. 10:15 -
Zlonice - Oh. Městečko 7:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Brandýs n.L. - Doksy 2:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Mníšek - Slavia 1:2p. (0:0) 15.05. 17:00 -
D. Dušníky B - Hřiměždice 5:3 (0:3) 27.03. 10:15 -
Hřebeč - Mšec - Nové Strašecí 4:0 (1:0) 26.03. 10:15 -
SK Rakovník - Lhota 2:0 (0:0) 01.11. 14:00 -
Bohutín - N.Ves 0:3 kont. (1:2) 31.10. 14:00 -
Sparta Luhy - Pičín 1:2 (0:1) 24.10. 10:00 -
Jesenice - Hřiměždice B 6:0 (3:0) 18.10. 15:30 -
Záryby - Řepín 2:5 (1:2) 17.10. 15:30 -
Počepice - Pičín 0:4 (0:1) 11.10. 16:00 -
Zvole - Týnec 4:2 (3:1) 03.10. 16:00 -
M.Hradiště - Tuchlovice 3:2 (3:1) 27.09. 16:30 -
Sparta Luhy - Dobříš B 2:2 (2:1) 26.09. 16:30 -
Dobříš B - Jince 2:3 (0:1) 20.09. 16:30 -
Černolice - Mníšek 1:3 (0:0) 12.09. 17:00 -
Hřiměždice B - Prostř. Lhota 0:6 (0:5) 06.09. 10:15 -
Klučenice - Višňová B 4:2 (1:0) 05.09. 17:00 -
Počepice - N.Ves 0:5 (0:1) 30.08. 17:00