Petýrek Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hostouň B - Libušín 4:5 (2:2) 07.04. 16:30 -
Dobříš - Sokoleč 3:3 (0:0) 23.03. 15:00 -
DBSK - Psáry 1:5 (0:0) 09.03. 14:00 -
Svojetice - Mukařov 3:2 (1:1) 18.11. 13:30 -
Měšice - Sibřina 1:2p. (1:0) 05.11. 14:00 -
Horky - Pšovka 2:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Loděnice - N.Ves 5:1 (4:0) 21.10. 10:00 -
Sokoleč - Poříčí 2:6 (1:4) 15.10. 15:30 -
Řepov - Lužec 1:4 (1:2) 01.10. 16:00 -
Brázdim - Čelákovice zrušen -
Milín - Libiš 3:0 (2:0) 23.09. 10:30 -
Petrovice - Hořovice B 0:4 (0:3) 10.09. 17:00 -
Dobříš - Poříčí 0:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Zavidov - Hostouň B 2:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Hostouň B - Lány 2:6 (1:3) 20.08. 17:00 -
Nelahozeves - Kosoř 0:4 (0:1) 12.08. 10:15 -
Hlízov - Lysá 5:1 (0:0) 17.06. 17:00 -
Zdice - Rožmitál 4:1 (2:0) 11.06. 17:00 -
Horky - Sedlčany 2:5 (1:1) 04.06. 10:30 -
Zavidov - Braškov 3:4 (1:2) 28.05. 17:00 -
Poříčany - Spartak 3:2 (2:1) 10.05. 18:00 -
Vyžlovka - Vel.Popovice 2:2 (0:1) 06.05. 10:15 -
Luštěnice - DBSK 0:0 (0:0) 26.04. 17:30 -
Milovice - Vrdy 1:2 (0:2) 22.04. 17:00 -
Sázava - U.Janovice 2:1 (1:1) 15.04. 17:00 -
Hostouň B - Zavidov 4:3 (3:1) 07.04. 10:15 -
Dobříš - Poříčany 4:1 (2:0) 25.03. 15:00 -
M.Hradiště - Tuchlovice 4:0 (1:0) 13.11. 14:00 -
Senohraby - Veltěž 2:4 (0:1) 06.11. 14:00 -
Vyšehořovice - Mochov 6:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Tuchlovice - Nespeky 1:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Bášť - Veltěž 0:5 (0:3) 09.10. 16:00 -
Jinočany - Slaný B 2:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Chlumec - Kosoř 3:0 (1:0) 28.09. 16:30 -
Dobřejovice - Veltěž 6:3 (2:2) 25.09. 16:30 -
Poříčany - Horky 3:1 (1:0) 11.09. 17:00 -
Bakov - Kosmonosy B 1:2 (1:0) 10.09. 17:00 -
B.Podolí - Pečky 0:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Hřebeč - Beroun 5:1 (2:1) 13.08. 10:15 -
Dobříš B - Černolice 7:2 (2:0) 19.06. 17:00 -
M.Hradiště - Čáslav B 6:0 (2:0) 12.06. 17:00 -
Škvorec - Hrusice 2:4 (1:2) 11.06. 17:00 -
Louňovice - Březí 9:0 (4:0) 05.06. 17:00 -
Dobřejovice - Mirošovice 2:0 (1:0) 29.05. 17:00 -
Jinočany - Králův Dvůr B 7:1 (4:0) 28.05. 17:00 -
Úvaly - Kunice 2:0 (0:0) 22.05. 17:00 -
Nespeky - Tuchlovice 3:3 (3:1) 14.05. 17:00 -
Mratín - Vyšehořovice 6:1 (2:1) 08.05. 17:00 -
Loděnice - V. Přítočno 6:0 (3:0) 07.05. 17:00 -
Kojetice - Zeleneč 1:5 (1:1) 01.05. 17:00