Divílek Peter
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Trubín - Hudlice 3:0 (3:0) 14.04. 17:00 -
B.Poděbrady - DBSK 2:1 (1:1) 13.04. 16:30 -
Průhonice - Povltavská FA B 1:5 (1:2) 31.03. 16:30 -
Jinočany - Slaný B 2:0 (1:0) 16.03. 15:00 -
Tochovice - Velim 2:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Líbeznice - EMĚ Mělník 5:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Jinočany - Podlesí 0:2 (0:2) 28.10. 14:30 -
Slaný B - Tuchoměřice 0:3 (0:1) 22.10. 15:30 -
Neumětely - Hudlice 2:3 (0:1) 21.10. 15:30 -
Votice - Spartak 2:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Švermov - Slavoj Kladno 2:3 (1:2) 30.09. 16:00 -
Lochovice - Karlštejn 2:5 (1:3) 17.09. 16:30 -
Jíloviště - Kralupy 4:2 (2:2) 15.09. 19:00 -
Loděnice B - Broumy 1:1 (1:0) 10.09. 17:00 -
Beroun B - Trubín 1:1 (0:0) 03.09. 17:00 -
Libiš - Doksy 5:2 (2:0) 02.09. 10:15 -
Cembrit Beroun - Neumětely 5:2 (1:0) 27.08. 10:15 -
N.Jáchymov - Stašov 4:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Chotětov - Benátky B 3:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
N. Strašecí - Kladno B 3:4 (3:1) 17.06. 17:00 -
Tetín - Nižbor 1:1 (0:1) 10.06. 17:00 -
Poříčí - S.Boleslav 7:2 (4:1) 09.06. 19:30 -
Tn Rakovník - Braškov 3:2 (0:1) 02.06. 18:00 -
Cembrit Beroun - N.Jáchymov 1:4 (1:2) 28.05. 10:15 -
Votice - Vlašim B 15:0 (8:0) 27.05. 17:00 -
Hořovice B - Nižbor 5:3 (3:1) 21.05. 17:00 -
Hostomice - Podluhy 0:3 (0:1) 17.05. 18:00 -
Loděnice B - Újezd 5:1 (3:1) 14.05. 17:00 -
Lhota - Lubná 1:0 (0:0) 14.05. 10:15 -
Trubín - Hudlice 1:1 (0:0) 07.05. 17:00 -
Libušín - Tn Rakovník 5:2 (2:2) 06.05. 17:00 -
Tuchoměřice - Hředle 7:1 (5:0) 22.04. 17:00 -
Hudlice - Žebrák 6:2 (3:0) 16.04. 17:00 -
Hořovice B - Chyňava 5:0 (3:0) 09.04. 16:30 -
Votice - Lysá 4:3 (2:3) 07.04. 16:00 -
Beroun B - Cembrit Beroun 4:0 (1:0) 02.04. 16:30 -
Milín - Kladno B 2:3 (1:0) 01.04. 13:30 -
Trubín - N.Jáchymov 2:3 (0:0) 26.03. 15:00 -
Klecany - Slaný B 3:2 (0:1) 11.03. 10:30 -
Braškov - Tn Rakovník 1:0 (0:0) 13.11. 14:00 -
Broumy - Podluhy 1:2 (1:2) 06.11. 14:00 -
Cembrit Beroun - Tetín 2:2 (2:1) 06.11. 10:15 -
Hořovice B - Zaječov 2:0 (1:0) 30.10. 14:30 -
Hudlice - N.Jáchymov 1:1 (1:1) 23.10. 15:30 -
Broumy - Vysoký Újezd zrušen -
Liblice - Rožďalovice 7:2 (4:0) 11.06. 10:15 -
Trubín - Hořovice B 3:0 (2:0) 05.06. 17:00 -
Broumy - Loděnice B 5:3 (5:2) 29.05. 17:00 -
S.Boleslav - Bakov 6:3 (6:1) 28.05. 10:15 -
Beroun B - Hořovice B 2:0 (0:0) 22.05. 17:00