Hanák Leoš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jest. Lhota - Plaňany 0:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Lysá - Hlízov 2:3 (2:0) 12.11. 14:00 -
Zeleneč - Benátky B 4:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Pečky - Jíkev 2:7 (1:3) 29.10. 14:30 -
Kladno B - Spartak 1:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
B.Poděbrady - Vrdy 1:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Sokoleč - Chlumec 2:1 (1:0) 24.09. 16:30 -
Lužec - Zeleneč 4:0 (4:0) 09.09. 17:00 -
Kladno B - Votice 1:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
B.Poděbrady - Čáslav B 6:2 (1:1) 18.08. 18:00 -
Slavia - Černolice 3:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Štěchovice - Čisovice 0:3 (0:2) 10.06. 17:00 -
Byšice - Záryby 0:2 (0:1) 03.06. 17:00 -
Vel.Popovice - Sázava 3:5 (2:3) 26.05. 19:00 -
Býchory - Čelákovice 2:3 (1:2) 21.05. 17:00 -
Úvaly - Sl. Poděbrady 3:1 (0:1) 30.04. 17:00 -
Slaný B - N. Strašecí 3:1 (1:1) 23.04. 17:00 -
Mělník - Lužec 0:5 (0:2) 15.04. 17:00 -
Luštěnice - B.Poděbrady 3:2 (1:1) 12.11. 14:00 -
Jíkev - SKMK 3:1 (2:1) 06.11. 14:00 -
Kazín B - D. Břežany B 3:2 (2:2) 30.10. 14:30 -
Třebeš - Jičín 3:1 (2:1) 16.10. 15:30 -
Králův Dvůr B - Chlumec 0:4 (0:3) 08.10. 16:00 -
Nespeky - Sokoleč 3:1 (2:0) 17.09. 16:30 -
Povltavská FA C - Dobrovíz 1:2 (1:0) 04.09. 17:00 -
Kladno B - Milín 0:2 (0:2) 03.09. 17:00 -
V.Dobrá - Nelahozeves 1:3 (1:1) 27.08. 17:00 -
DBSK - Úvaly 6:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Kralupy - Líbeznice 14:2 (5:0) 28.05. 10:15 -
Libušín - Chlumec 1:6 (0:5) 21.05. 17:00 -
Libčice - S.Boleslav 0:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Lysá - Vlašim B 1:1 (1:1) 24.04. 17:00 -
Borek - Radonice 1:2 (1:2) 17.04. 17:00 -
Doksy - Zdice 4:1 (2:1) 19.03. 15:00 -
Votice - Podlesí 2:0 (1:0) 13.11. 14:00 -
Radonice - Bakov 0:2 (0:2) 30.10. 14:00 -
Suchdol - Kondrac 2:4 (2:2) 16.10. 15:30 -
Semice - Ostrá 1:3 (1:0) 10.10. 16:00 -
Dobrovíz - Povltavská FA C 9:0 (3:0) 25.09. 16:30 -
Libušín - N. Strašecí 3:1 (2:1) 18.09. 16:30 -
Klobuky - Lubná zrušen -
Úvaly - Jílové 4:1 (3:0) 05.09. 17:00 -
Králův Dvůr B - D. Dušníky 4:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Dobříš B - D. Dušníky 4:1 (3:0) 15.08. 17:00 -
Vestec B - Hradištko 6:3 (2:2) 11.10. 16:00 -
V.Dobrá - SK Rakovník B 2:5 (1:3) 10.10. 16:00 -
Sokoleč - Čáslav B 5:1 (3:0) 27.09. 16:30 -
Divišov - Hlízov 1:4 (1:1) 12.09. 17:00 -
Braškov - Loděnice 3:2p. (0:1) 30.08. 17:00 -
Slavia - Mělník 4:5p. (2:1) 22.08. 17:00