Polák Ivo
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jeneč B - Úhonice 7:4 (1:3) 21.04. 17:00 -
Zlatníky - Vestec B 3:3 (1:2) 20.04. 17:00 -
Libeň - Libeř 9:3 (5:1) 14.04. 17:00 -
Vonoklasy - Jeneč 2:1 (2:0) 13.04. 17:00 -
Tuchoměřice B - Lety 0:5 (0:2) 07.04. 16:30 -
Hradištko - Č. Újezd 2:2 (1:0) 06.04. 16:30 -
Drahelčice - Horoměřice 3:5 (2:1) 31.03. 16:00 -
Jeneč - Roztoky B 1:0 (0:0) 30.03. 16:00 -
Řevnice - Davle 1:3 (0:3) 29.03. 10:30 -
Povltavská FA C - Mníšek 6:1 (3:1) 24.03. 15:00 -
Čisovice - Drahelčice 1:2 (0:0) 23.03. 15:00 -
Psáry B - Průhonice B 3:2 (0:2) 05.11. 14:00 -
Jílové B - Krňany 0:6 (0:4) 29.10. 14:30 -
Vonoklasy - Kosoř B 8:1 (5:0) 28.10. 14:30 -
Úhonice - Č. Újezd B 4:4 (2:3) 21.10. 15:30 -
Drahelčice - Černošice 3:3 (2:1) 15.10. 15:30 -
Vonoklasy - Dobřichovice 1:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Hostivice - Roztoky B 7:1 (3:0) 08.10. 16:00 -
Hradištko - Rudná 4:2 (1:2) 07.10. 16:00 -
V. Přílepy - Holubice 2:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Jeneč - Černošice 3:4 (1:4) 30.09. 16:00 -
Drahelčice - Jeneč 5:3 (5:0) 24.09. 16:30 -
Hradištko - Povltavská FA C 4:2 (2:2) 23.09. 16:30 -
V. Přílepy - Štěchovice 4:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Čisovice - Hostivice 0:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Hostivice - Kosoř B 2:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Okrouhlo - Psáry B 2:2 (2:0) 26.08. 17:00 -
Černošice - Č. Újezd 0:4 (0:2) 17.06. 15:30 -
Radlík - Hradištko 2:3 (2:1) 16.06. 18:00 -
Jíloviště B - Slavia B 3:7 (2:4) 14.06. 19:00 -
Horoměřice - Jeneč 3:2 (3:2) 11.06. 17:00 -
Úhonice - Klinec 7:1 (5:0) 10.06. 17:00 -
Jeneč - Kněževes 3:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Zlatníky B - Libeň 1:2 (1:2) 19.05. 18:00 -
Psáry B - K. Přívoz 18:0 (10:0) 14.05. 17:00 -
Hradištko - Krňany 3:1 (3:1) 13.05. 14:00 -
Hostivice - Černošice 1:0 (1:0) 30.04. 17:00 -
Hradištko - Vrané 2:1 (2:1) 29.04. 17:00 -
Tuchoměřice B - Jeneč B 0:1 (0:1) 28.04. 17:30 -
Úhonice - Tuchoměřice B 6:1 (3:0) 22.04. 17:00 -
Hostivice - Dobříč 9:0 (6:0) 16.04. 17:00 -
Radlík - Průhonice B 1:4 (1:2) 15.04. 17:00 -
Dobřichovice - Jeneč 0:1 (0:0) 15.04. 14:00 -
Povltavská FA C - Všenory 4:1 (0:1) 09.04. 16:30 -
Pikovice - Davle 1:2 (0:1) 07.04. 16:30 -
Horoměřice - Dobříč 5:1 (2:0) 02.04. 16:30 -
Zlatníky - Zbuzany B 3:2 (2:1) 01.04. 16:30 -
Kněževes - Hostivice 2:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
Okrouhlo - Radlík 4:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Kosoř B - Hostivice 1:3 (1:1) 06.11. 14:00