Maňas Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slavia B - Libeň 2:3 (1:2) 21.04. 17:00 -
Průhonice B - Jílové B 3:1 (0:1) 07.04. 16:30 -
Čisovice - Dobřichovice 1:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
K. Přívoz - Slapy 1:1 (0:0) 31.03. 16:00 -
Choteč - V. Přílepy 3:1 (1:1) 29.03. 15:00 -
Jíloviště B - Zvole 4:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Dobřichovice - Hostivice 3:4 (2:1) 11.11. 14:00 -
Libeř - D. Jirčany 0:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
Rudná - Všenory 0:2 (0:1) 04.11. 14:00 -
Okrouhlo - Libeň 7:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Kněževes - Černošice 2:2 (1:1) 22.10. 15:30 -
Dobřichovice - Drahelčice 6:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Průhonice B - Vrané 1:0 (0:0) 15.10. 15:30 -
Mníšek - Zlatníky 2:2 (0:2) 08.10. 16:00 -
Horoměřice - Kosoř B 5:1 (4:0) 01.10. 16:00 -
Krňany - Psáry B 4:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
K. Přívoz - Davle 1:2 (0:0) 17.09. 16:30 -
Kazín - Roztoky 0:2 (0:0) 16.09. 16:30 -
Vonoklasy - Roztoky B 5:2 (3:1) 09.09. 17:00 -
Povltavská FA C - Holubice 3:2 (1:1) 03.09. 17:00 -
Zvole - Jíloviště B 1:6 (1:3) 27.08. 17:00 -
Štěchovice - Kazín 4:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Třebotov - Drahelčice 0:5 (0:1) 19.08. 17:00 -
Kazín - Zlatníky 5:3 (3:1) 17.06. 14:00 -
Středokluky - Třebotov 1:2 (1:0) 10.06. 17:00 -
Zbuzany B - Štěchovice 1:3 (0:1) 03.06. 10:30 -
Psáry B - Davle 5:1 (1:0) 28.05. 18:00 -
D. Břežany B - Kazín B 3:1 (1:1) 28.05. 13:30 -
Č. Újezd - Horoměřice 5:2 (1:2) 27.05. 17:00 -
Holubice - Choteč 5:0 (1:0) 14.05. 17:00 -
Dobříč - Třebotov 2:3p. (0:2) 06.05. 17:00 -
Bojanovice - Zlatníky B 2:6 (0:2) 30.04. 10:00 -
Vonoklasy - Horoměřice 2:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Mníšek - Choteč 0:1 (0:1) 23.04. 17:00 -
Krňany - Slavia B 1:3 (0:1) 22.04. 17:00 -
Mníšek B - Jeneč B 1:7 (0:4) 16.04. 13:00 -
Průhonice B - Jíloviště B 3:4p. (2:1) 08.04. 16:30 -
Nučice - Horoměřice 5:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Hostivice - Č. Újezd 2:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Kazín B - Vestec B 0:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Psáry B - Libeň 3:2 (2:1) 23.10. 15:30 -
Okrouhlo - Libeř 2:3 (1:1) 15.10. 15:30 -
Č. Újezd B - Středokluky B 4:0 (2:0) 09.10. 16:00 -
Dobřichovice - Horoměřice 0:2 (0:1) 08.10. 16:00 -
Mníšek - Holubice 1:3 (0:1) 02.10. 16:00 -
Nučice - Třebotov 0:9 (0:6) 01.10. 16:00 -
Jílové B - Zvole 1:0 (0:0) 25.09. 16:30 -
Č. Újezd - Středokluky 2:1p. (0:0) 17.09. 16:30 -
K. Přívoz - Pikovice 3:0 (2:0) 11.09. 17:00 -
Zbuzany B - Zlatníky 3:2p. (2:2) 03.09. 17:00