Sliacký Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Davle - Hradištko 2:2 (0:1) 06.04. 16:30 -
Tuchoměřice B - Č. Újezd B 2:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Kazín B - D. Břežany B 3:2 (1:0) 29.10. 14:30 -
Davle - Radlík 9:0 (5:0) 28.10. 14:30 -
Statenice - Úhonice 0:7 (0:0) 15.10. 15:30 -
D. Jirčany - Kazín B 1:2 (0:2) 01.10. 16:00 -
Drahelčice - Roztoky B 4:2 (0:1) 17.09. 16:30 -
Č. Újezd B - Středokluky B 1:1 (0:1) 10.09. 17:00 -
Nučice - Vonoklasy 3:3 (1:0) 02.09. 17:00 -
Hostivice - Kněževes 2:2 (0:2) 20.08. 17:00 -
Středokluky B - Mníšek B 4:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
Č. Újezd B - Drahelčice 1:5 (1:2) 07.06. 17:30 -
Statenice - Jeneč B 2:3 (2:2) 28.05. 17:00 -
Kazín B - Slavia B 1:6 (0:2) 21.05. 17:00 -
V. Přílepy - Jeneč 5:2 (3:2) 14.05. 17:00 -
Vrané - Libeř 6:0 (3:0) 06.05. 17:00 -
Klinec - Statenice 3:2 (0:2) 01.05. 17:00 -
Roztoky B - Úhonice 3:1 (1:1) 16.04. 17:00 -
Třebotov - Kněževes 3:0 (0:0) 15.04. 15:30 -
Středokluky - Kosoř B 0:3 (0:3) 01.04. 16:30 -
Hradištko - Slavia B 6:3 (3:1) 25.03. 15:00 -
Slavia B - D. Břežany B 10:0 (4:0) 13.11. 16:15 -
Řevnice - Jeneč B 2:1p. (0:0) 05.11. 14:00 -
Roztoky B - Tuchoměřice B 5:1 (2:1) 30.10. 14:30 -
Davle - Slapy 3:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Slavia B - Kazín B 5:0 (2:0) 23.10. 15:30 -
Hradištko - Zvole 9:1 (4:1) 22.10. 15:30 -
Statenice - Klinec 6:0 (4:0) 16.10. 15:30 -
Třebotov - Dobříč 4:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Řevnice - Klinec 2:3 (0:2) 02.10. 16:00 -
Kazín B - Průhonice B 9:1 (4:1) 25.09. 16:30 -
Č. Újezd B - Klinec 8:0 (3:0) 18.09. 16:30 -
Vrané - D. Břežany B 8:1 (4:1) 17.09. 16:30 -
Hostivice - Nučice 6:2 (3:2) 11.09. 17:00 -
Davle - Zlatníky B 2:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Hradištko - Jílové B 3:1 (3:0) 31.08. 18:00 -
Hradištko - Vrané 2:3 (1:1) 18.06. 14:00 -
V. Přílepy - Kosoř B 2:3p. (1:1) 12.06. 17:00 -
Nučice - Dobřichovice 0:2 (0:2) 11.06. 17:00 -
Kazín - Úhonice 8:1 (2:1) 28.05. 17:00 -
Průhonice B - Hradištko 0:6 (0:3) 14.05. 17:00 -
Středokluky B - Roztoky B 4:6 (1:3) 08.05. 17:00 -
Dobříč B - Tuchoměřice B 3:1 (2:1) 01.05. 14:00 -
Kazín - Drahelčice 6:1 (0:0) 30.04. 17:00 -
Všenory - Slavia B 4:5 (4:3) 16.04. 17:00 -
Černošice - Davle 3:1 (3:1) 09.04. 16:30 -
Nučice - Jeneč 2:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Nučice - Třebotov 4:1 (1:0) 13.11. 13:30 -
Č. Újezd - Kněževes 2:3p. (1:1) 06.11. 14:00 -
Tuchoměřice B - Středokluky B 4:8 (2:2) 31.10. 14:00