Nezhyba Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lety - Jeneč B 0:1 (0:1) 14.04. 17:00 -
Jíloviště B - Okrouhlo 4:3 (3:0) 07.04. 16:30 -
Radlík - Klinec 5:3 (3:0) 06.04. 16:30 -
D. Břežany B - Libeř 10:0 (3:0) 31.03. 16:00 -
Štěchovice - Rudná 4:3 (4:1) 30.03. 16:00 -
Vrané - D. Břežany B 0:2 (0:0) 23.03. 15:00 -
D. Jirčany - Slavia B 2:1 (1:1) 12.11. 14:00 -
Zvole - Průhonice B 4:1 (1:1) 11.11. 10:00 -
Slapy - Davle 1:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Krňany - Kazín B 5:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Horoměřice - Kněževes 7:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Libeř - Průhonice B 0:2 (0:0) 22.10. 15:30 -
Vrané - Jíloviště B 8:0 (2:0) 21.10. 15:30 -
Dobříč - Lety 0:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Rudná - Povltavská FA C 0:1 (0:0) 14.10. 15:30 -
Kosoř B - Nučice 2:4 (2:2) 08.10. 16:00 -
K. Přívoz - Hradištko 0:2 (0:0) 01.10. 16:00 -
Okrouhlo - Jílové B 0:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Zvole - Okrouhlo 3:2 (1:0) 24.09. 16:30 -
Radlík - Slapy 1:4 (0:0) 23.09. 16:30 -
Psáry B - D. Břežany B 2:5 (1:2) 17.09. 16:30 -
Hradištko - Vestec B 5:4 (4:1) 16.09. 16:30 -
D. Břežany B - Vrané 1:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Libeř - Jílové B 0:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Čisovice - Vonoklasy 2:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Středokluky - Dobřichovice 2:6 (0:3) 17.06. 16:00 -
Statenice - Roztoky B 1:6 (0:3) 11.06. 17:00 -
Zlatníky - Všenory 4:1 (1:0) 10.06. 17:00 -
Kosoř B - Černošice 5:2 (2:2) 28.05. 17:00 -
Zlatníky - Holubice 4:0 (3:0) 27.05. 17:00 -
D. Břežany B - Vrané 4:0 (1:0) 24.05. 19:00 -
Klinec - Tuchoměřice B 1:5 (0:4) 21.05. 17:00 -
Nučice - V. Přílepy 0:4 (0:3) 20.05. 17:00 -
Statenice - Drahelčice 1:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Zlatníky - Štěchovice 6:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Povltavská FA C - Čisovice 2:3p. (1:1) 30.04. 17:00 -
Zvole - Jílové B 3:4p. (2:0) 23.04. 17:00 -
Černošice - Středokluky 2:1 (1:0) 22.04. 17:00 -
Psáry B - Zlatníky B 7:3 (3:3) 16.04. 17:00 -
Mníšek - Kazín 2:1 (1:1) 09.04. 16:30 -
Nučice - Hostivice 2:0 (1:0) 08.04. 16:30 -
D. Jirčany - Libeř B 6:0 (3:0) 02.04. 16:30 -
D. Břežany B - Hradištko 3:6 (0:2) 02.04. 13:30 -
Radlík - Krňany 1:4 (0:0) 01.04. 16:30 -
Č. Újezd - Dobřichovice 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Roztoky B - Statenice 3:2 (2:2) 13.11. 14:00 -
Černošice - V. Přílepy 2:6 (0:3) 12.11. 14:00 -
Slapy - Bojanovice 4:1 (2:0) 06.11. 14:00 -
Dobřichovice - Středokluky 11:0 (7:0) 05.11. 14:00 -
Jílové B - Slavia B 5:3 (5:1) 30.10. 14:30