Růžičková Karolína
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rožďalovice B - Vrbice 3:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Straky B - Bobnice/Dvory 2:3 (1:3) 16.04. 17:00 -
Ostrá B - Straky 1:1 (1:0) 20.11. 10:15 -
Dymokury - Sl. Poděbrady B 1:3 (0:1) 27.08. 17:00 -
Milovice B - Stratov 2:5 (2:3) 07.11. 14:00 -
Poříčany B - Odřepsy 3:0 (1:0) 31.10. 14:00 -
Pátek B - Křečkov 0:3 (0:1) 24.10. 14:30 -
Hořátev - Sokoleč B 2:5 (0:4) 17.10. 15:30 -
Křinec - Kamenné Zboží 9:1 (5:1) 29.08. 17:00 -
Dymokury - Sl. Poděbrady B 2:5 (0:2) 28.08. 17:00 -
Hořátev - Drahelice 6:0 (4:0) 11.10. 16:00 -
Kovanice - Kostomlaty 1:3 (0:1) 03.10. 16:00 -
Všejany - Předhradí 3:1 (2:1) 01.10. 19:00 -
Dymokury B - Žitovlice 2:6 (1:3) 27.09. 16:30 -
Milovice B - Lysá B 4:0 (1:0) 20.09. 16:30 -
Loučeň - B.Poděbrady B 2:1 (1:0) 19.09. 16:30 -
Týnec - Tři Dvory 3:4 (1:2) 05.09. 17:00 -
Vestec - Sány B 4:1 (3:0) 30.08. 14:00 -
Opočnice - Sokoleč 2:5 (0:2) 29.08. 17:00 -
Sadská B - Poříčany B 4:4 (0:2) 23.08. 17:00 -
Jíkev - Rožďalovice 5:2 (5:1) 16.11. 13:30 -
Sl. Poděbrady B - Bobnice/Dvory B 1:2 (1:2) 10.11. 14:00 -
Křečkov - Chrást 4:1 (2:0) 09.11. 14:00 -
Kost. Lhota - Třebestovice 2:4 (1:1) 02.11. 14:00 -
Milovice B - Stará Lysá 1:2 (1:1) 27.10. 14:30 -
Odřepsy - Semice 2:3 (2:1) 20.10. 15:30 -
Hr. Jeseník - Loučeň 0:3 (0:1) 19.10. 15:30 -
Běrunice - Křinec 3:1 (3:1) 06.10. 16:00 -
Krakovany - Ratboř 3:1 (2:0) 05.10. 16:00 -
B.Poděbrady B - Všejany 1:2 (0:1) 29.09. 16:00 -
Dymokury - Seletice 6:0 (4:0) 28.09. 16:00 -
Kounice - Předhradí 0:5 (0:5) 15.09. 16:30 -
Litol - Bobnice/Dvory B 2:3 (1:2) 14.09. 16:30 -
Opočnice - Mcely 5:1 (3:1) 07.09. 17:00 -
Semice - Milovice B 3:1 (2:0) 01.09. 17:00 -
Cerhenice - Velký Osek 4:3 (3:1) 31.08. 17:00 -
Krchleby - Pátek B 2:2 (1:2) 25.08. 17:00 -
Rožďalovice - Kovanice 2:1 (1:1) 24.08. 17:00 -
Bříství - Poříčany B 3:5 (2:2) 15.06. 14:00 -
Vestec - Mcely 4:8 (2:4) 08.06. 17:00 -
Kněžice - Sl. Poděbrady 4:1 (2:1) 25.05. 17:00 -
Kost. Lhota B - Drahelice 5:2 (3:0) 19.05. 17:00 -
Krakovany - Libodřice 2:3 (2:2) 18.05. 17:00 -
Sány - Stratov 1:2 (0:0) 11.05. 17:00 -
Lysá B - Bobnice/Dvory B 7:0 (4:0) 05.05. 17:00 -
Kosořice - DBSK B 3:1 (2:0) 28.04. 17:00 -
Kamenné Zboží - Sadská B 5:0 (2:0) 27.04. 17:00 -
Hr. Jeseník B - Dymokury B 2:2 (1:1) 21.04. 17:00 -
Chleby - Lipník 3:2 (1:1) 20.04. 17:00 -
Bobnice/Dvory - Stará Lysá 2:1 (2:0) 06.04. 16:30