Suchánek Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žitovlice - Seletice 3:5 (1:2) 23.03. 15:00 -
Stratov - Milčice 3:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Kost. Lhota B - Hradištko 5:0 (2:0) 11.11. 10:15 -
Hr. Jeseník - Loučeň 7:5 (3:2) 05.11. 14:00 -
Křečkov - Odřepsy 4:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Rožďalovice B - Záhornice 1:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Milovice B - Všechlapy 1:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Seletice - Vrbice 8:4 (4:4) 21.10. 15:30 -
Hořátev - Třebestovice 2:4 (0:1) 15.10. 15:30 -
Chrást - Ostrá B 2:2 (0:0) 14.10. 15:30 -
Záhornice - Mcely 1:5 (0:2) 08.10. 13:00 -
Sloveč - Velenice 0:5 (0:2) 07.10. 16:00 -
Litol B - Kounice 3:1 (1:0) 01.10. 16:00 -
Hradištko - Straky B 3:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Tatce - Bobnice/Dvory 5:2 (2:0) 23.09. 16:30 -
Pátek B - Odřepsy 4:4 (3:2) 17.09. 16:30 -
Sány - Křečkov 3:4 (2:2) 16.09. 16:30 -
Žitovlice - Košík 4:0 (3:0) 09.09. 17:00 -
Libice - Sloveč 0:4 (0:4) 03.09. 17:00 -
Ostrá B - Drahelice 3:0 (2:0) 03.09. 10:15 -
Poříčany B - Semice B 1:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Vrbice - Rožďalovice B 0:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Kněžice - Opočnice 3:1 (2:1) 26.08. 17:00 -
Všejany - Předhradí 1:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Straky B - Drahelice 0:1 (0:1) 17.06. 17:00 -
Struhy B - Chrást 0:6 (0:2) 17.06. 14:00 -
Budiměřice - Chleby 6:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Sány - Pátek B 2:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Ostrá B - Milčice 5:1 (4:1) 28.05. 10:15 -
Křečkov B - Kounice 5:2 (2:0) 27.05. 17:00 -
Křinec - Seletice 0:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Opočnice - Odřepsy 4:4 (2:1) 20.05. 17:00 -
Drahelice - Kamenné Zboží 2:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
Velenice - Sloveč 2:2 (2:0) 10.05. 18:00 -
Vestec - Sány B 0:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Třebestovice - Bříství 2:1 (1:0) 06.05. 17:00 -
Bobnice/Dvory - Předměřice 7:5 (5:3) 30.04. 13:00 -
Netřebice - Chleby 1:12 (1:5) 29.04. 17:00 -
Semice B - Straky 0:5 (0:4) 23.04. 17:00 -
Pátek B - Dymokury 3:2 (3:1) 16.04. 17:00 -
Libice - Všechlapy 0:3 (0:2) 09.04. 16:30 -
Kovanice - Sadská B 1:1 (1:0) 08.04. 16:30 -
Milčice - Třebestovice 0:0 (0:0) 02.04. 16:30 -
Litol B - Chrást 2:4 (2:2) 26.03. 15:00 -
Stratov - Milovice B 5:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Žitovlice - Hr. Jeseník B 6:1 (0:1) 19.11. 13:30 -
Poříčany B - Milovice B 5:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Předměřice - Kounice 1:2 (1:2) 05.11. 14:00 -
Milčice - Ostrá B 8:2 (4:0) 30.10. 14:30 -
Dymokury - Libice 1:2 (1:0) 29.10. 14:30