Stejskal Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nymburk - Hlízov 1:5 (1:2) 17.03. 10:15 -
S.Boleslav - Čáslav B 2:2 (2:1) 11.11. 10:00 -
Říčany - Křivsoudov 3:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Miřetice - Janovice 6:1 (2:0) 22.10. 10:00 -
Černolice - Zdice 1:5 (0:5) 08.10. 16:00 -
Hovorčovice - EMĚ Mělník 2:3 (0:0) 23.09. 16:30 -
Litol - Přerov n/L 3:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Libušín - Hostouň B 3:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
SK Rakovník - Jinočany 0:1 (0:0) 30.08. 17:30 -
Lhota - Vraný 1:2 (1:0) 27.08. 10:15 -
Podlesí - Klecany 4:2 (1:0) 17.06. 17:00 -
Kácov - Křivsoudov 1:2 (1:2) 03.06. 13:00 -
Byšice - Hovorčovice 0:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Všechlapy - Pátek B 4:3 (1:2) 27.05. 17:00 -
Čelákovice - Vlašim B 6:1 (1:0) 13.05. 10:15 -
N. Strašecí - Podlesí 3:5 (2:3) 10.05. 18:00 -
Benátky B - Rejšice 1:1 (0:1) 07.05. 17:00 -
Jivina - Chotětov B 6:1 (2:0) 30.04. 13:30 -
Býchory - Úvaly 1:2 (1:1) 23.04. 17:00 -
B.Poděbrady - Čáslav B 1:2 (1:1) 01.04. 16:30 -
Chlumec B - Jaroměř 2:1p. (1:0) 26.03. 14:30 -
Býchory - Čáslav B 1:1 (1:1) 13.11. 14:00 -
Jevany - Divišov 3:1 (1:1) 09.11. 20:00 -
Chotětov B - Horky B 4:3 (1:1) 06.11. 14:00 -
Roztoky - Braškov 1:3 (1:1) 09.10. 16:00 -
Krnsko B - Klášter 2:5 (0:5) 02.10. 16:00 -
Povltavská FA B - Poříčany 2:0 (1:0) 28.09. 10:30 -
SKP MB - K.Hlavno 4:0 (3:0) 25.09. 16:30 -
Říčany - Miřetice 2:1 (2:0) 18.09. 13:00 -
Povltavská FA B - Sokoleč 4:1 (3:0) 31.08. 18:00 -
Sázava - Kunice 4:0 (2:0) 18.06. 17:00 -
Hlízov - Průhonice 5:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Lužec - Velvary B 1:5 (0:3) 15.05. 17:00 -
Spartak - Klecany 1:0 (0:0) 23.04. 10:30 -
Č. Brod B - Poříčí 0:4 (0:2) 16.04. 11:00 -
Lány - Mšec - Nové Strašecí 2:5 (2:1) 09.04. 16:30 -
Hlízov - Divišov 1:1 (0:0) 19.03. 15:00 -
Sázava - Miřetice 0:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Komárov - Poříčí 1:1 (0:0) 23.10. 10:30 -
Velvary B - Hovorčovice 2:1 (1:1) 17.10. 15:30 -
Hovorčovice - Radonice 5:2 (2:2) 02.10. 16:00 -
Nová Ves - Židněves 2:11 (1:4) 26.09. 13:00 -
Milovice - SKMK 3:1 (1:0) 18.09. 16:30 -
Kondrac - Miřetice 1:2 (0:1) 29.08. 17:00 -
Libčice - Byšice 1:2 (0:1) 21.08. 17:00 -
Židněves - Jivina 1:3 (1:1) 10.10. 15:00 -
Klecany - Zdice 0:2 (0:0) 03.10. 10:30 -
Milovice - Vysoká 7:0 (3:0) 19.09. 16:30 -
Býchory - Jíkev 2:1p. (1:1) 06.09. 17:00 -
K.Vrutice - Zdětín 3:2 (3:2) 05.09. 17:00