Kříž Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tn Rakovník - Aritma 1:2 (0:0) 19.09. 10:15 -
Neratovice - Kladno 3:0 (1:0) 29.08. 10:15 -
J. Hradec - Beroun 6:1 (2:0) 07.03. 10:30 -
Slaný - Souš 1:2 (1:1) 16.11. 13:30 -
Katovice - Čížová 1:0 (0:0) 26.10. 14:30 -
Beroun - Dynamo B 1:0 (1:0) 06.10. 10:15 -
Kladno - Č. Lípa 5:3 (3:2) 07.09. 10:15 -
Březová - Souš 2:1p. (1:1) 17.08. 15:00 -
Kladno - Březová 3:2p. (0:1) 12.06. 18:00 -
Libiš - Souš 1:2 (0:2) 18.05. 10:15 -
Hořovice - Beroun 3:2 (2:1) 20.04. 17:00 -
Sedlčany - Soběslav 3:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Březová - Libiš 2:1 (1:0) 03.11. 10:30 -
Aritma - Sedlčany 1:2 (0:1) 27.10. 10:15 -
Chomutov - Březová 3:2 (2:1) 06.10. 10:15 -
Blatnice - Zbůch 1:3 (0:3) 02.06. 17:00 -
Nečtiny - Všeruby 4:2 (0:0) 12.05. 17:00 -
Líně - Zbůch 1:3 (0:1) 05.05. 16:00 -
Nečtiny - Úněšov 1:2 (1:0) 14.04. 16:30 -
Březová - Karlovy Vary 2:3p. (1:2) 21.10. 10:30 -
FC Cheb - Fr.Lázně 2:1p. (1:1) 06.10. 18:00 -
Ústí n/O - Čížová 2:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Neratovice - Motorlet 4:0 (1:0) 16.09. 10:15 -
Admira - Kolín 1:2p. (0:0) 27.08. 10:15 -
Březová - Soběslav 6:1 (2:0) 12.08. 10:30 -
Olympia HK - Dobrovice 3:1 (1:1) 10.06. 10:15 -
Chomutov - Tn Rakovník 2:1 (1:0) 27.05. 10:15 -
Mar. Lázně - Č. Krumlov 3:0 (2:0) 13.05. 15:00 -
Olympia HK - Litoměřicko 5:2 (3:1) 29.04. 10:15 -
Hostouň - Kladno 0:1 (0:1) 09.04. 16:30 -
Chomutov - Úvaly 1:2 (0:0) 25.03. 10:15 -
Neratovice - Brozany 1:0 (1:0) 11.03. 10:15 -
Litoměřicko - Chrudim 0:4 (0:1) 19.11. 10:15 -
Mýto - Letohrad 1:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Neratovice - Tn Rakovník 1:0p. (0:0) 22.10. 10:15 -
Brozany - Kladno 3:0 (1:0) 09.10. 16:00 -
Kratonohy - Př.Kopanina 4:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
Kutná Hora - Letohrad 0:1p. (0:0) 10.09. 10:15 -
Nymburk - Neratovice 5:1 (3:1) 28.08. 17:00 -
Olympia HK - Suchdol 2:0 (1:0) 14.05. 10:15 -
Chrudim - Brozany 3:1 (2:0) 23.04. 10:15 -
Meteor B - Lovosice 0:1 (0:1) 27.03. 10:15 -
Žižkov - Most 6:0 (3:0) 13.03. 10:15 -
Chrudim - Dobrovice 5:3 (2:2) 21.11. 10:15 -
Živanice - Trutnov 0:2 (0:2) 14.11. 13:30 -
Č. Brod - Kladno 3:1 (2:0) 31.10. 14:00 -
Litol - Olympia HK zrušen -
Třeboň - N. Strašecí 4:1 (1:1) 10.10. 18:00 -
Kladno - Neratovice 1:2p. (0:1) 26.09. 10:15 -
FC Cheb - Kynšperk 4:1 (1:1) 18.09. 18:00