UHER Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Malešov - Suchdol 1:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Močovice - U.Janovice B 0:4 (0:2) 18.11. 13:30 -
Horní Bučice - Vlkaneč 1:5 (1:2) 12.11. 14:00 -
Malešov - Kutná Hora B 4:1 (3:0) 04.11. 14:00 -
Horní Bučice - Žl. Chvalovice 4:1 (3:0) 29.10. 14:30 -
B.Podolí - Sedlec 3:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Močovice - Bratčice 4:1 (2:1) 15.10. 15:30 -
Tupadly - Záboří 2:1 (1:1) 01.10. 16:00 -
Kaňk - Církvice 1:4 (0:1) 30.09. 16:00 -
Tupadly B - Nepoměřice 5:3 (2:0) 28.09. 16:30 -
Týnec - Mezno 5:1 (2:1) 23.09. 16:30 -
Zbraslavice - Tupadly B 5:2 (1:2) 23.09. 13:00 -
Kondrac - Bílkovice 1:2 (0:1) 09.09. 17:00 -
Nové Dvory - Kutná Hora B 1:3 (1:0) 02.09. 14:00 -
Suchdol - Malešov 2:1 (2:1) 26.08. 14:00 -
Zdislavice - Tichonice 2:1 (1:0) 20.08. 16:00 -
Sázava B - Vrdy B 0:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Paběnice - Malín 7:0 (4:0) 03.06. 17:00 -
Sedlec B - Chotusice B 1:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Suchdol - Církvice 1:1 (0:0) 20.05. 17:00 -
Sázava B - Sedlec B 5:3 (1:1) 14.05. 17:00 -
Paběnice - Nové Dvory 4:0 (1:0) 01.05. 17:00 -
Křesetice B - Kaňk B 6:0 (2:0) 30.04. 14:00 -
Kačina - Žl. Chvalovice 0:2 (0:0) 23.04. 14:00 -
Tupadly B - Záboří 1:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Soběšín - Kácov B 6:1 (4:0) 22.04. 14:00 -
Močovice - Potěhy 5:3 (1:3) 09.04. 16:30 -
Soběšín - Křesetice B 6:2 (4:0) 08.04. 16:30 -
Sedlec - Tupadly 1:0 (1:0) 08.04. 10:15 -
Malešov - Kaňk 3:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Paběnice - Suchdol 3:2 (1:0) 29.10. 10:15 -
Potěhy - Žl. Chvalovice 2:7 (1:3) 22.10. 15:30 -
Záboří - Vrdy B 4:1 (1:1) 08.10. 16:00 -
Tupadly B - Vrdy B 6:2 (5:1) 02.10. 16:00 -
Kaňk - Paběnice 0:6 (0:1) 01.10. 13:00 -
Církvice - Chotusice 4:1 (3:0) 24.09. 14:00 -
Štrampouch - Okřesaneč 1:0 (0:0) 17.09. 13:30 -
Sázava B - Křesetice 1:2 (0:2) 04.09. 17:00 -
Soběšín - Paběnice B 1:5 (0:2) 03.09. 17:00 -
Zruč - Církvice 3:1 (1:0) 03.09. 13:30 -
Sedlec - Chotusice 2:3 (1:2) 02.09. 17:30 -
Malín - Zruč 7:1 (4:0) 28.08. 17:00 -
Suchdol - Nové Dvory 2:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Janovice - Horní Bučice 8:2 (3:1) 21.08. 14:00 -
Malešov - Zbraslavice 3:0 (2:0) 05.06. 14:00 -
Pravonín B - Kladruby 7:2 (1:1) 29.05. 15:00 -
Kaňk - Církvice 2:3 (0:2) 21.05. 17:00 -
Vlkaneč - Zbýšov 3:5 (3:2) 21.05. 14:00 -
Kácov - Kaňk 6:1 (2:1) 30.04. 14:00 -
Paběnice - Křesetice 3:2 (0:2) 23.04. 17:00