Hučík Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Cehnice - Lhenice 1:2 (0:0) 12.06. 15:00 -
Hradiště - Kestřany 6:1 (2:1) 05.06. 17:00 -
D. Dvořiště - Zl. Koruna 2:2 (1:2) 28.05. 17:00 -
Dříteň - Roudné B 2:3 (0:3) 07.05. 17:00 -
Lhenice - Prachatice C 2:1 (1:1) 23.04. 17:00 -
Jistebnice - Soběslav B 10:3 (3:2) 16.04. 13:30 -
Neplachov - Třeboň B 3:0 (2:0) 10.04. 16:00 -
Mladé - Hrdějovice 1:5 (0:4) 26.03. 15:00 -
Milevsko B - Větrovy 0:0 (0:0) 07.11. 14:00 -
Prachatice C - Sousedovice 1:3 (0:0) 31.10. 10:30 -
Prachatice C - Vacov 2:2 (0:2) 17.10. 10:30 -
D. Dvořiště - Sedlec 7:2 (4:2) 09.10. 15:30 -
Lhenice - Dražejov 2:0 (1:0) 28.09. 15:30 -
Sedlec - Zl. Koruna 1:6 (0:3) 18.09. 16:30 -
Frymburk - K.Újezd 0:0 (0:0) 11.09. 17:00 -
Mladé - Frymburk 5:1 (1:0) 04.09. 17:00 -
Božetice - Hradiště 3:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Suchdol - Třeboň B 7:0 (4:0) 21.08. 17:00 -
Prachatice C - Cehnice 1:5 (1:1) 15.08. 10:30 -
Jistebnice - Čížová 0:0 21.02. 14:00 -
Osek B - Kestřany 6:3 (3:0) 11.10. 15:00 -
Soběslav B - Chyšky 2:3 (0:1) 20.09. 16:30 -
Mladé - D.Bukovsko 4:2 (3:1) 06.09. 17:00 -
Husinec - Hoštice 2:6 (1:4) 30.08. 10:30 -
D.Bukovsko - Suchdol 0:3 (0:2) 09.11. 14:00 -
Vacov - Dražejov 2:1 (1:1) 03.11. 14:00 -
Dražejov - Strunkovice 0:10 (0:2) 12.10. 15:30 -
Sedlec - T.Sviny B 5:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Vacov - Sedlice 0:2 (0:0) 22.09. 16:30 -
Dražejov - Husinec 1:1 (1:1) 14.09. 16:30 -
Bystřice - Ledenice 5:2 (4:1) 31.08. 17:00 -
Božetice - Hradiště 1:1 (1:0) 24.08. 17:00 -
Sepekov - Želeč 0:1 (0:1) 17.08. 17:00 -
Osek B - Sedlice 3:1 (1:0) 09.06. 15:00 -
Zl. Koruna - Netolice 1:2 (1:0) 01.06. 17:00 -
H. Planá - Sedlec 1:5 (0:4) 18.05. 13:30 -
Chyšky - Chotoviny 2:3 (0:3) 12.05. 15:00 -
Mladé - Olešnice 3:2 (0:1) 28.04. 17:00 -
Božetice - Chotoviny 0:3 (0:2) 20.04. 17:00 -
Větrovy - Král. Lhota 4:0 (2:0) 06.04. 13:00 -
Mirovice - Chotoviny 2:2 (1:0) 23.03. 15:00 -
Král. Lhota - Chotoviny 2:4 (1:2) 07.10. 16:00 -
Vl. Březí - Dražejov 3:2 (1:1) 23.09. 15:00 -
Putim - Řepeč/Opařany 1:2 (0:1) 09.09. 17:00 -
Roudné B - Boršov 3:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
Strunkovice - Zdíkov 6:0 (2:0) 02.06. 17:00 -
Sedlice - Putim 2:2 (0:2) 26.05. 17:00 -
Osek B - Sedlice 2:0 (2:0) 06.05. 15:00 -
Kaplice - N.Ves-Brl. 11:1 (5:0) 22.04. 17:00 -
Hradiště - Podolí 5:0 (2:0) 08.04. 16:30