Levý Vítek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ledce - Vochov 5:2 (4:0) 11.10. 14:00 -
Zruč B - Roudná 9:1 (3:1) 27.10. 13:00 -
Zruč B - Černice B 1:0p. (0:0) 13.10. 15:30 -
Košutka B - VS Plzeň 6:0 (2:0) 29.09. 16:00 -
Lhota B - Plzeň-Letná 4:1 (0:1) 22.09. 14:00 -
Košutka B - Druztová 5:0 (3:0) 01.09. 17:00 -
Dýšina - Plzeň-Litice 3:0 (1:0) 25.05. 17:00 -
Chotíkov B - Rapid B 1:3 (1:2) 12.05. 14:30 -
Rapid B - Hradiště 0:1 (0:1) 05.05. 14:30 -
Malesice B - Košutka B 1:5 (0:2) 28.04. 13:00 -
Chotíkov B - Vochov 6:0 (4:0) 14.04. 16:30 -
Smíchov - Union Plzeň 9:0 (4:0) 17.11. 13:30 -
Zruč B - Druztová 2:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Chotíkov B - Union Plzeň 3:2p. (1:1) 21.10. 15:30 -
Lhota B - Druztová 2:3p. (1:1) 07.10. 16:00 -
Rapid B - Union Plzeň 1:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
St. Plzenec B - Roudná B 6:0 (4:0) 23.09. 15:00 -
Chotíkov B - Chrást 2:0 (0:0) 09.09. 17:00 -
Černice B - Zruč B 2:1 (1:0) 26.08. 17:00 -
Košutka B - Hradiště 10:1 (7:0) 10.06. 17:00 -
St. Plzenec B - Černice B 1:4 (1:1) 03.06. 15:00 -
Smíchov - Dýšina 2:3 (0:2) 12.05. 17:00 -
Zruč B - Košutka B 5:0 (1:0) 29.04. 17:00 -
Malesice B - Slovan Plzeň B 4:3 (2:3) 22.04. 17:00 -
Smíchov - St. Plzenec B 5:0 (2:0) 18.11. 13:30 -
St. Plzenec B - Vochov 2:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Slovan Plzeň B - Union Plzeň B 3:5 (2:2) 01.10. 16:00 -
Černice B - Druztová 3:2p. (2:0) 24.09. 16:30 -
Dýšina - St. Plzenec B 5:0 (2:0) 02.09. 17:00 -
Černice B - Union Plzeň 1:3 (1:2) 11.06. 17:00 -
Dýšina - Lhota B 3:4p. (2:1) 03.06. 17:00 -
Rapid B - VS Plzeň 1:4 (0:3) 28.05. 17:00 -
Košutka B - Zruč B 4:1 (3:1) 07.05. 17:00 -
Smíchov - Rapid B 3:0 (1:0) 29.04. 17:00 -
Černice B - Lhota B 3:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Plzeň-Litice - Slovan Plzeň 4:1 (0:0) 15.04. 17:00 -
Smíchov - Zruč B 4:0 (2:0) 25.03. 16:30 -
Smíchov - Dýšina 2:4 (1:1) 19.11. 13:30 -
Touškov B - Chotíkov B 5:4 (1:2) 13.11. 14:00 -
Zruč B - Hradiště 2:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Lhota B - Chrást 5:0 (1:0) 23.10. 14:00 -
Zruč B - Košutka B 3:2p. (1:2) 08.10. 16:00 -
Vochov - Chotíkov B 8:0 (5:0) 02.10. 14:00 -
Dýšina - Union Plzeň 4:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Černice B - Zruč B 2:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
VS Plzeň - Plzeň-Letná 0:4 (0:2) 11.09. 17:00 -
VS Plzeň - Chrást 3:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Chotíkov B - VS Plzeň 2:3p. (0:1) 28.08. 16:00 -
Union Plzeň - Hradiště 3:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Chrást - Rapid B 1:3 (0:1) 16.06. 18:00