Šiška Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hřebeč - Újezd 0:2 (0:1) 09.03. 10:15 -
Štětí - Slaný 1:2 (1:2) 28.10. 10:15 -
Ostrov B - Lokomotiva KV 6:0 (3:0) 15.10. 16:00 -
Hvězda Cheb - Admira B 0:1 (0:0) 14.10. 16:00 -
Nepomuk B - Dvorec 3:2 (0:0) 08.10. 14:00 -
Karlovy Vary B - Mar. Lázně B 4:3 (3:0) 01.10. 10:00 -
Komárov - Soběslav 2:2 (1:1) 23.09. 10:30 -
Hradec B - Radkovice 3:7 (1:4) 10.09. 14:00 -
Chotěšov B - Vstiš 2:4 (0:2) 10.09. 10:15 -
Hradec - S. Smolivec 5:0 (2:0) 09.09. 17:00 -
Žákava B - Přeštice 0:3 (0:2) 03.09. 17:00 -
Trstěnice - Citice 6:3 (5:1) 02.09. 10:30 -
Chotěšov B - D. Lukavice 1:2 (0:1) 27.08. 10:15 -
Újezd - Ostrov 2:1 (1:1) 26.08. 10:15 -
Březová - Louny 5:1 (3:0) 12.08. 10:15 -
Mar. Lázně - Soběslav 1:1 (0:0) 10.06. 13:30 -
Komárov - Č. Krumlov 1:5 (0:1) 03.06. 10:30 -
Meteor - Kladno 1:2 (1:1) 21.05. 10:15 -
Komárov - Soběslav 0:2 (0:2) 17.05. 18:00 -
Lomnice - Karlovy Vary B 1:1 (1:1) 13.05. 17:00 -
Hvězda Cheb - Neratovice 1:2 (0:1) 06.05. 16:00 -
Seč - Lužany 2:3 (1:0) 30.04. 14:00 -
Nové Sedlo - Toužim 0:0 (0:0) 29.04. 14:00 -
Klášter - Hradec 0:7 (0:2) 22.04. 17:00 -
Dobřany B - Vstiš 2:1 (0:1) 16.04. 17:00 -
Seč - Sp. Poříčí 4:6 (1:5) 16.04. 14:00 -
Mar. Lázně - Tochovice 2:1 (0:1) 08.04. 10:15 -
Citice - Nová Role 4:1 (0:1) 25.03. 15:00 -
Katovice - Příbram B 3:5 (2:1) 11.03. 14:30 -
Č. Krumlov - Komárov 3:1 (1:1) 05.11. 10:30 -
Meteor - Kosmonosy 2:2 (1:1) 30.10. 10:15 -
Dnešice - Soběkury 0:3 (0:2) 23.10. 15:30 -
Chlum - Nezbavětice 4:5 (3:2) 23.10. 11:00 -
Tochovice - Soběslav 1:1 (0:0) 22.10. 15:00 -
Kasejovice - Stod 1:4 (1:2) 24.09. 16:30 -
Hradec - Klášter 7:1 (3:0) 17.09. 16:30 -
Merklín - Chlumčany B 4:0 (3:0) 17.09. 13:00 -
Merklín B - Ptenín 1:2 (1:2) 11.09. 17:00 -
Březová - Kladno 1:0 (0:0) 10.09. 15:00 -
Merklín B - Přeštice 0:16 (0:11) 04.09. 17:00 -
Klášter - Lužany 1:2 (1:0) 27.08. 17:00 -
Horní Bříza - Domažlice B 0:3 (0:1) 27.08. 10:30 -
Chomutov - Č. Brod 2:0 (1:0) 05.08. 18:30 -
Zdemyslice - Radkovice 2:3p. (1:1) 18.06. 17:00 -
Sp. Poříčí - Seč 4:3 (4:1) 18.06. 10:00 -
Mýto - Robstav 0:2 (0:0) 15.06. 18:00 -
Hvězda Cheb - Sedlčany 5:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
Tn Rakovník - Ostrov 0:4 (0:3) 04.06. 10:15 -
Žinkovy - Neurazy 5:1 (3:0) 29.05. 17:00 -
Lužany - Klášter 3:2 (1:2) 28.05. 17:00