Kašpar Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nezbavětice - Letiny 3:1 (2:1) 20.10. 15:30 -
Klenčí - Planá 4:0 (2:0) 15.09. 15:00 -
Radnice - Žihle 7:1 (2:1) 01.09. 17:00 -
Sušice - Kralovice 2:3 (2:2) 18.08. 17:00 -
Nepomuk B - Hradec 7:1 (3:1) 09.06. 17:00 -
Rokycany B - Žihle 6:0 (4:0) 02.06. 17:00 -
Vejprnice B - Mýto B 0:4 (0:4) 19.05. 17:00 -
Staňkov - Svéradice 3:1 (1:1) 05.05. 16:00 -
Nepomuk B - Žinkovy 2:1p. (1:0) 21.04. 17:00 -
Slovan Plzeň - Holoubkov 2:1 (1:0) 20.04. 17:00 -
Chlum - Seč 2:1p. (1:1) 07.04. 16:30 -
Černice - Holýšov 3:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Lužany - Blovice 1:4 (0:2) 24.03. 15:00 -
Sušice - St. Plzenec 2:1 (1:1) 17.03. 15:00 -
Chlum - Střížovice 1:4 (0:1) 04.11. 14:00 -
Holýšov - Kaznějov 7:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Mochtín - Rokycany B 3:0 (3:0) 07.10. 16:00 -
Klášter - Zdemyslice 1:0 (1:0) 29.09. 16:00 -
Staňkov - Žihle 8:0 (4:0) 15.09. 15:30 -
Letiny - Chlum 2:3 (1:2) 09.09. 17:00 -
Nezbavětice - Chotěšov B 1:4 (1:1) 09.09. 14:00 -
Blovice B - Seč 4:1 (3:1) 02.09. 17:00 -
Dnešice - Dvorec 2:0 (0:0) 02.09. 14:00 -
Rokycany B - Košutka 2:1 (2:1) 26.08. 17:00 -
Bukovec - Svéradice zrušen -
Chlum - Lužany 3:4p. (2:2) 17.06. 17:00 -
Zruč - Mochtín 7:2 (6:1) 16.06. 17:00 -
Dvorec - Záhoří 5:1 (3:1) 16.06. 10:15 -
Kasejovice - Radkovice 6:2 (4:1) 15.06. 18:00 -
Chotěšov B - Kasejovice 1:2 (0:1) 10.06. 10:15 -
Chlumčany - Tlumačov 3:2p. (1:1) 09.06. 17:00 -
Letiny - Blovice B 5:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Rokycany B - Košutka 4:1 (2:0) 27.05. 17:00 -
Blovice B - Chlum 2:0 (0:0) 08.05. 17:00 -
Lužany - Záhoří 3:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
Hradešice - Klatovy B 1:2p. (0:0) 21.04. 16:00 -
Klášter - Blovice 0:2 (0:0) 31.03. 16:30 -
Bukovec - Svéradice 2:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Chlumčany - Křimice 2:1p. (1:1) 18.11. 13:30 -
Lhota B - Klatovy B 0:7 (0:4) 12.11. 14:00 -
Ptenín - Líšina 3:2p. (2:1) 05.11. 14:00 -
Záluží - Zdemyslice 3:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Žinkovy - Klášter 1:4 (1:2) 21.10. 15:30 -
Hradec B - Neurazy 4:3p. (2:3) 15.10. 14:00 -
Košutka - Žichovice 1:2p. (1:0) 14.10. 15:30 -
Mýto B - Třemošná 1:2p. (0:1) 08.10. 16:00 -
Stod - Zdemyslice 1:3 (1:1) 24.09. 16:30 -
Vstiš - Předenice 2:1 (1:0) 17.09. 16:30 -
Tlumačov - Křimice 1:0 (1:0) 16.09. 16:00 -
Svéradice - Kralovice 1:3 (0:2) 10.09. 16:00