Jansa Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Liberec B - Přepeře 2:1 (1:1) 10.03. 10:15 -
Hradec B - Teplice B 2:1 (0:0) 05.11. 10:15 -
Táborsko B - Hostouň 1:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
J. Hradec - Č. Krumlov 2:1 (1:1) 15.10. 16:00 -
Boleslav B - Chlumec 2:3 (1:1) 08.10. 10:15 -
Benešov - Slavia HK 1:2 (1:0) 16.09. 10:15 -
Slavia HK - Kosmonosy 4:0 (2:0) 05.08. 10:30 -
Hradec B - Teplice B 1:0 (0:0) 14.05. 10:15 -
Benešov - Jablonec B 2:1 (1:0) 22.04. 10:15 -
Motorlet - Písek 0:0 (0:0) 07.04. 10:15 -
Zápy - Živanice 1:1 (1:1) 29.03. 17:00 -
Žižkov - Živanice 2:0 (1:0) 30.10. 10:15 -
Chlumec - Přepeře 3:2 (1:0) 15.10. 10:15 -
Bohemians B - Sokolov 4:1 (3:0) 02.10. 10:15 -
Zápy - Hradec B 4:2 (3:1) 11.09. 17:00 -
Kolín - Brozany 3:2 (2:0) 27.08. 10:30 -
Pardubice B - Jablonec B 2:0 (1:0) 14.08. 10:15 -
Zápy - Bohemians B 2:1 (1:0) 22.05. 17:00 -
Povltavská FA - Králův Dvůr 2:2 (1:1) 24.04. 17:00 -
Příbram B - Admira 2:2 (1:2) 17.04. 10:00 -
Dukla B - Přepeře 1:0 (0:0) 27.03. 10:15 -
Liberec B - Velvary 4:0 (1:0) 13.03. 10:15 -
Chlumec - Zbuzany 3:3 (3:2) 10.10. 10:15 -
Přepeře - Hradec B 0:4 (0:3) 18.09. 10:30 -
Přepeře - Dukla B 4:1 (2:0) 14.08. 10:30 -
Klatovy - Mýto 3:0 (0:0) 07.08. 17:00 -
SK Rakovník - Karlovy Vary 0:1 (0:0) 10.10. 10:30 -
Liberec B - Boleslav B 3:4 (2:1) 18.09. 13:00 -
Rozhovice - Dobříkov 0:1 (0:0) 12.09. 16:30 -
Kladno - Aritma 2:0 (0:0) 05.09. 10:15 -
Lanškroun B - Semanín 0:2 (0:2) 30.08. 17:00 -
Tatenice B - Žamberk B 6:1 (1:0) 23.08. 16:30 -
Č. Brod - Louny 1:2p. (0:1) 22.08. 17:00 -
D. Králové - Kutná Hora 1:0 (1:0) 10.11. 14:00 -
Čáslav - Trutnov 2:1 (1:0) 27.10. 14:30 -
Náchod - Libiš 4:0 (1:0) 05.10. 16:00 -
Č. Třebová B - Rybník 2:1p. (0:0) 08.09. 16:00 -
Rozhovice - Nasavrky 3:5 (2:2) 07.09. 17:00 -
D. Králové - Horky 5:0 (3:0) 11.08. 17:00 -
Zápy - Brozany 3:1 (1:0) 02.06. 17:00 -
Dobrovice - Domažlice 3:2 (2:0) 25.05. 17:00 -
D. Dobrouč - Č. Heřmanice 0:5 (0:4) 19.05. 16:00 -
Aritma - Táborsko B 2:0 (0:0) 08.05. 18:00 -
Žichlínek - Lanškroun B 2:3p. (1:2) 28.04. 16:30 -
Benátky - Mšeno 1:3 (0:0) 21.04. 17:00 -
Brozany - Dobrovice 2:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Velvary - Karlovy Vary 2:0 (0:0) 10.11. 14:00 -
Olympia - Převýšov 0:1 (0:1) 13.10. 10:15 -
Čáslav - Mšeno 1:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Pardubičky - Mýto B 2:0 (1:0) 16.09. 16:30