Depeš Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Újezd - Nespeky 1:2 (0:1) 13.04. 10:15 -
Mýto - Cidlina 4:1 (3:1) 09.03. 14:30 -
Benešov - Spoje 5:1 (4:1) 14.10. 10:15 -
Liberec B - Boleslav B 2:0 (1:0) 01.10. 10:15 -
Č. Brod - Štětí 0:2 (0:0) 09.09. 14:30 -
Slavia HK - Spoje 1:0 (0:0) 18.08. 18:00 -
Choceň - Mýto B 2:4 (1:4) 17.06. 17:00 -
Trutnov - D. Králové 3:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Letohrad - Chrudim B 1:2 (1:2) 10.05. 17:30 -
H. Jelení - Rosice 2:1 (1:0) 07.05. 17:00 -
Náchod - Brandýs n.L. 0:0 (0:0) 05.04. 17:00 -
Náchod - Liberec B 1:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Choceň - Městec 3:4 (2:1) 15.10. 14:30 -
Aritma - Soběslav 3:1 (1:1) 08.10. 10:15 -
Trutnov - Čáslav 2:2 (1:2) 01.10. 16:00 -
Mýto B - L. Bohdaneč 4:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Jiskra - Č. Heřmanice 3:3 (0:3) 04.09. 17:00 -
Cidlina - Turnov 0:1 (0:0) 28.08. 17:00 -
Chrudim B - Mýto 0:4 (0:1) 20.08. 10:15 -
Jiskra - Libišany 2:9 (0:2) 12.06. 17:00 -
Kutná Hora - D. Králové 1:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Kosmonosy - Tochovice B 2:1 (1:1) 21.05. 10:30 -
Č. Heřmanice - Bystré 7:0 (4:0) 01.05. 16:00 -
Náchod - Čáslav 3:1 (1:0) 16.04. 17:00 -
Mýto B - Libišany 0:4 (0:0) 10.04. 15:30 -
Trutnov - V. Hamry 1:3 (0:2) 26.03. 15:00 -
Č. Brod - Chomutov 1:1 (0:0) 23.10. 14:30 -
Trutnov - Libiš 0:1 (0:0) 28.09. 15:30 -
Svitavy - H. Ředice 1:1 (1:1) 12.09. 16:00 -
Čáslav - Náchod 2:0 (0:0) 05.09. 17:00 -
Katovice - Mar. Lázně 3:1 (2:1) 07.08. 17:00 -
Pomezí - Opatovec 1:0 (0:0) 11.10. 15:00 -
Čáslav - Náchod 1:4 (1:3) 27.09. 15:00 -
J. Hradec - Petřín 4:1 (1:1) 13.09. 16:00 -
Jehnědí - D. Čermná 5:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Skuteč - Choltice 3:0 (1:0) 15.08. 17:00 -
Č. Brod - Chomutov 2:1 (2:0) 02.11. 14:00 -
Dobříkov - Řečany 1:2p. (1:1) 26.10. 14:00 -
D. Čermná - Sruby 1:2 (1:1) 19.10. 15:00 -
D. Králové - Ostrá 2:1p. (1:1) 13.10. 15:30 -
J. Hradec - Doubravka 1:0p. (0:0) 14.09. 10:30 -
Lanškroun B - Žichlínek 0:1p. (0:0) 07.09. 17:00 -
Hořovice - J. Hradec 4:2 (0:1) 24.08. 10:30 -
Sloupnice - Žichlínek 2:1 (2:1) 11.08. 16:00 -
Jablonné - Žichlínek 5:2 (2:2) 15.06. 17:00 -
Rudoltice - Boříkovice 1:3 (0:1) 19.05. 16:00 -
Mor. Třebová - Svitavy 2:4 (1:3) 12.05. 17:00 -
Č. Třebová - Lanškroun 0:4 (0:1) 27.04. 16:30 -
Choceň - Mor. Třebová 0:2 (0:1) 21.04. 16:30 -
Chrudim B - Holice 1:0p. (0:0) 07.04. 10:15